Android Sudoku Oyunu Kaynak Kodları

  • Yazar: Savaş Dersim Çelik
  • Kategori: Android
  • Tarih: Salı Nisan 23rd, 2019
  • 2.088 Görüntülenme
  • Beğenenler: 0 Like
  • Yorum Yok Yorum Yap

Sudoku, mantık tabanlı bir oyundur ve Technische Universität Darmstadt, Almanya tarafından geliştirilen Gizlilik Dostu Uygulamalar grubuna aittir.

Bu uygulama, kullanıcının gizliliği konusunda optimize edilmiştir. Hiçbir izleme mekanizması kullanmıyor, reklam göstermiyor. Ayrıca, uygulama izinleri kullanmadan tam işlevsellik sağlayabildiğinden, herhangi bir izin kullanmaz. Ayrıca ne reklam ne de izleme mekanizmaları içermez.

Daha fazla geliştirme Android Studio gerektirir, en az sürüm 3.0.1 kullanmanızı öneririz.

Mininum SDK: 16 Hedef SDK: 25

Ekran Görüntüleri

 

Gizlilik Dostu Sudoku GPLv3 kapsamında lisanslanmıştır. Telif Hakkı (C) 2016-2018 Christopher Beckmann ve Timm Lippert

Bu program ücretsiz bir yazılımdır: Özgür Yazılım Vakfı tarafından yayımlanan GNU Genel Kamu Lisansı koşulları altında, Lisansın 3. sürümü veya daha sonra istediğiniz sürümlerde yeniden dağıtabilir ve / veya değiştirebilirsiniz.

Bu program faydalı olacağı umuduyla dağıtılmıştır, ancak HİÇBİR GARANTİ YOKTUR; HİÇBİR AMAÇLI OLMAK İÇİN TİCARİRLİK veya FİTNESS’in zımni garantisi olmadan. Daha fazla bilgi için GNU Genel Kamu Lisansına bakınız.

Bu programla birlikte GNU Genel Kamu Lisansının bir kopyasını almış olmalısınız. Değilse, http://www.gnu.org/licenses/ adresini ziyaret edin .

Ölüm çekmecesinde kullanılan simgeler CC BY 2.5 kapsamında lisanslanmıştır. Bunlara ek olarak, uygulama, Apache Lisansı Sürüm 2.0 altında lisanslanan Google Tasarım Malzemesi Simgelerindeki simgeleri kullanır. Diğer tüm resimler (Privacy Friendly Apps logosu, SECUSO logosu, açılış ekranı logosu ve navigasyon çekmecesinde başlık) telif hakkı Technische Universtität Darmstadt (2016-2018).

İc_trophy_award_black_48dp ve ic_trophy_black_48dp simgeleri, Sil Open Font License Version 1.1 altında lisanslanmıştır.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!