AOC’den Oyunculara Özel Top Rate Monitör!


Monitör üretimindeki en önemli firmalardan biri olan AOC, oyuncular için özel olarak hazırladığı birinci sınıf oyun monitörü olan AGON serisinin ilk top rate monitörünü oyunculara gösterdi.

2560×1440 piksel çözünürlükteki bu monitör, A HUNDRED AND FORTY FOUR Hz yenileme oranı ve 1 ms‘lik tepki süresiyle extremely akıcı görüntüleri oyunculara sunuyor.

Ayrıca tutukluğu ve kırılmayı azaltan 30-ONE HUNDRED FORTY FOUR Hz aralığındaki FreeSync, Adaptive-Sync Teknolojisi sayesinde en iyi oyun performansına odaklanıyor.  

AOC Düşük Enter Lag modu, monitör elektroniğinin görüntü gecikmesini engellemesini sağlıyor. Böylelikle komutların mouse, klavye ve gamepad üzerinden geçişini hızlandırarak hemen harekete geçilmesi sağlanıyor.

AOC’ye özel teknolojiler!

AOC Shadow Control ile de oyuncuların aşırı karanlık ya da parlak alanlardaki kontrastını hızlıca ayarlamalarını da sağlamaktadır. Bunu yaparken ekranın geri kalanındaki dengeli alanların kalitesini de bozmuyor. 

AOC AGON‘un gözleri koruyan Flicker-Unfastened Teknolojisi ve AOC düşük mavi ışık modu sayesinde daha fazla rahatlık sağlanıyor. Bu da gözlerin duyduğu rahatsızlığı ve yorgunluğu azaltıyor.

AOC sadece değiştirilebilir oyun modu ön ayarlarını uygulamakla kalmadı, aynı zamanda kullanıcının modlar arasında zahmetsizce geçiş yapmasını ve parlaklık, kontrast ve diğer oyun özelliklerini ayarlamasını sağlayan AOC QuickSwitch Controller özelliğini de ekledi.

AOC Kavisli LCD Monitör Duyurdu

AOC Kavisli LCD Monitör Duyurdu!

AOC’un standart kullanıcılara yönelik yeni monitör çözümü C2783FQ, kavisli LCD ekranıyla dikkat…

Rekabetçi oyunculara yönelik tasarlanmış olan AOC AGON AG271QX birinci sınıf oyun monitörü, Haziran 2016‘da, 749 USD (KDV hariç) tüketici tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden piyasadaki yerini alacak.

:: AOC AGON AG271QX monitörü nasıl buldunuz?

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!