Apple Watch İçin Taşınabilir Şarj Çözümü


Apple Watch İçin Taşınabilir Şarj Çözümü

Apple Watch’un tartışmalara konu olan pil süresini artırmak için birçok çözüm yolu ortaya çıkmaya başladı. Hatta Apple Watch için şarjlı kayışlar bile şimdiden kendini gösterdi. Nomad’in duyurduğu taşınabilir şarj cihazı ise ihtiyaç duyulduğu anda saati tekrardan şarj edecek kadar güçlü, kolayca taşınabilecek kadar hafif olmasıyla öne çıkıyor.

Tim Cook’un söylediğine göre Apple Watch, 18 saatlik bir kullanım süresi sunuyor . Bu süre, akıllı telefonlar için oldukça mükemmel olsa da saat gibi sürekli olarak kolumuzda taşıdığımız bir aksesuar için yeterli gelmeyebilir. Nomad’in ürettiği 80 gram hafifliğindeki taşınabilir şarj cihazı, içinde 1800 mAh kapasitesinde bir pile sahip. Böylece Apple Watch’u 4 kereye kadar tamamen şarj edebiliyor. Ayrıca üreticinin belirttiğine göre bu cihazla sadece Apple Watch’u değil, USB ile çalışan her cihazı şarj etmek mümkün oluyor.

Apple Watch İçin Taşınabilir Şarj Çözümü

59,99 dolar fiyat etiketine sahip olan cihazın ilk 5 bin ünitesinin haziran ayında kullanıcılarla buluşacağı ifade ediliyor. Apple Watch’un nisan ayında piyasaya sürüleceğini düşünürsek bu şarj cihazını maalesef ilk aylarda kullanmak mümkün olmayacak ve daha uzun kullanım süresi isteyenlerin bir süre daha beklemesi gerekecek.

LOG

Haberin Tamamı İçin: http://www.log.com.tr/apple-watch-icin-t…

Etiketler

iPhone

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!