Apple’dan Anneler Günü’ne Özel Video


Apple ’ın iPhone modellerinde en fazla kafa yorduğu özelliklerin başında kamera donanımı geliyor. Şirket iddialı sensörler kullanmasa da, yazılım tarafında sundukları sayesinde iPhone ’un kamerasını her zaman için en iyiler arasına sokmayı başardı.

Apple son olarak iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone SE modellerinde 12MP çözünürlüklü Sony üretimi bir sensöre yer verdi. 1/3″ büyüklüğünde olan söz konusu sensöre f/2.2 diyafram açıklığına sahip lens ve çift LED flaş eşlik ediyor.

Apple’dan iPhone 6s İçin Yeni Reklamlar

Apple, iPhone 6s için iki yeni televizyon reklamı yayınladı. Yeni videolarda iPhone 6s’in 4K…

Faz algılamalı odaklama gerçekleştiren kamera ayrıca 4K video kaydı gerçekleştirebiliyor. iPhone 6s ailesinin ön kamerası ise f/2.2 diyaframa sahip ve 5MP çözünürlüğünde.

16-05/02/happy-mothers-day.png

Apple’dan Anneler Günü’ne Özel Video

Apple bugüne kadar iPhone telefonların kamera yeteneklerini sergileyen birçok tanıtım videosu yayınladı. Şirket bu defa EIGHT Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü ’ne özel bir video yayınladı. Videoda iPhone modellerinin ön ve arka kamerasıyla çekilen çok özel fotoğraflar yer alıyor.

Kullanıcılar tarafından gönderilen fotoğraflarda anne ve çocuk arasındaki bağı gösteren çok özel anlar akustik gitar eşliğinde sunuluyor. Alt bölümdeki video aracılığıyla bu çok özel anlara göz atabilirsiniz.