Arçelik & Beko Türkiye’de İlk Defa En İnce Android TV’yi Üretti


Dünya piyasasında önemli bir yere sahip olan ve birçok önemli organizasyonda ve en önemlisi Barcelona ile önemli sponsorluk anlaşmaları olan Beko, dünyanın Türkiye’nin En ince ve ilk 4K Android Ultraslim TV’sini üretmeyi başardı.

Beko, Nisan ayında lansmanını yapacağı 139 Ekran (55 inç) boyutunda sadece bir akıllı cep telefonu inceliğine sahip 4K Android UltraSlim TV ile Türkiye’de bir ilki sunuyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Arçelik A.Ş. Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer: “Beko markalı yeni ürünümüz, Türkiye’de üretilen en ince ve ilk Android TV olma özelliğine sahip. 4K ve Yeni Nesil Akıllı TV’lerin yaygınlaşması, yayın teknolojilerinin ve içeriklerin hızla gelişmesi ile pazardaki talebin üst segment ürünlere doğru kayması bekleniyor. Bu talepleri 2016 yılındaki Avrupa Futbol Şampiyonası ve Yaz Olimpiyatları’nın da etkileyeceğini öngörüyoruz. Beko olarak yeni akıllı TV çözümlerimizle televizyon izleme alışkanlıklarını değiştirerek eğlence deneyimleme portalı haline getirirken, pazardaki talebe en güçlü yanıtı, teknolojide son noktayı yakalayan Beko 4K Android Ultraslim TV ile tüketicinin karşısına çıkarak veriyoruz. Tüketicilerimiz, yakın zamanda bu ürünümüzü tüm mağazalarımızda bulabilecekler” dedi.  

Beko’nun yeni nesil akıllı televizyonunda Android işletim sistemi kullanılıyor. Beko 4K Android Ultraslim TV sayesinde Google Play Store üzerinden Google Play Filmler‘in de açılmasıyla beraber Android TV’ye sunulan tüm uygulamaları ve oyunları konsolsuz bir oyun deneyimini ile kullanabilecekler. Bir diğer ülkemize açılan servisler olan Spotify ile müzik keyfi, Netflix ile birçok dizi ve filmi izleme fırsatı yakalayacak olan kullanıcılar, D-Smart ve Digiturk gibi platformların TV özelliği ile bir uygu alıcısına gerek kalmadan da televizyon keyfi yaşayabilecekler. Hatta 4K çözünürlüğü sayesinde Netflix’in 4K UHD desteği sunan pakete geçen kullanıcılar Netflix’in arşivi kadar 4K dizi ve filme sahip olacaklar. Sesli Arama özelliği ile akıllı kumanda üzerinden sesli arama yapılabilecek, kumanda ile televizyon sesle yönetilebilecek. Google Cast teknolojisi ile uyumlu mobil cihaz görüntüsü TV’ye aktarılabilecek.  

Ses performansı olarak 5 yıldızlı Sound Perfection değerine sahip olan üründe 3D Sound teknolojisi kullanılıyor. 8.5 mm’lik ince metalik tasarıma rağmen, öne, arkaya ve aşağıya bakan hoparlörler ile güçlü bir ses deneyimi elde ediliyor. Ürün ayrıca dahili uydu alıcıdan 4K yayını direkt gösterebilme özelliğine sahip.

Laptopu İçini Açıp Temizliyoruz! (Laptopu da size hediye ediyoruz) Videoyu izleyip kampanyaya katılmak için buraya tıklayın!

Etiketler

arçelik beko

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!