Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


Avea sms paketleriyle gençlere ucuz fiyata mesajlaşma imkanı sunuyor. Avea Müşteri Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiyi telefonkilavuzu.com dan alabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hatlar için yapılan bu kampanyalara en çok ilgiyi öğrenci kesim göstermektedir. En güncel avea sms paketlerine konumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri numarası ve müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılır diye düşünebilirsiniz. Avae müşteri hizmetleri numarasını arayıp kaça tuşlamanız gerektiğini telefonkilavuzu.com dan öğrenebilirsiniz. Avea SMS paketlerinden faturasız (kontörlü) ve faturalı avea hat sahipleri yararlanabilmektedir.

Avea sms paketlerini inceleyebilir sizin için en uygun tarifeyi kullanabilirsiniz. S.E.Ç. MESAJLAŞ Paketi Avealıların kendi sms paketini oluşturacağı bu tarifeyle uygun fiyata doya doya mesajlaşabilirsiniz. Seç mesajlaş paketini kullanabilmek için Seç konuş paketini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Ayda 10 TL karşılığında, heryöne 500 SMS + 500MB yada heryöne 5000 SMS yada 1GB cepten internet kullanabilirsiniz. 5000SMS yaz 1414 e ücretsiz mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Her Yöne SMS Paketi Her Yöne SMS paketiyle hem internete hemde mesajlaşmaya doyacaksınız.

Ayda 12 TL karşılığında, heryöne 3000SMS + 300MB internet kullanabilirsiniz. 3000 yaz 3900 a ücretsiz mesaj göndererek her yöne sms paketinden yararlanabilirsiniz. Paket otomatik olarak her ay yenilenmektedir. Paketten yararlanmak istemiyorsanız iptal etmeniz gerekmektedir. 1000 + 10000 sms paketi1.000 + 10.000 SMS Paketi Avealıların en çok kullandığı sms paketine 9 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 1000 her yöne + 10000 avea içi sms karşılığında sadece her ay 9TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. Avea müşteri hizmetlerini rayarak daha detaylı paketlerden müşteri temsilcisine bağlanıp öğrenebilirsiniz.

KAYIT yaz 3900 a ücretsiz mesaj göndererek her yöne 1000, avea içi 10000 sms paketine sahip olabilirsiniz. 11000 SMS paketi her ay otomatik olarak yenilenmektedir. 2012 yılında avea sms paketleri yukarıdaki gibidir. Yeni bir paket geldiğinde yazımız güncellenecektir. Güncel avea sms paketlerini konumuzdan takip edebilir yeni kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!