Bir Site İçin En Doğru Çözüm Profesyonel Hosting Firması


Bugün bir Blog sitesi kurup bunu bazen keyif amaçlı bir şekilde bazen de insanların faydası yönünde kullanabilmek gibi bir düşünce içindeyseniz bu konuda sizin yapmanız gereken aslında çok basit bir işlem ve o da kuracağınız sitenin güçlü bir alt yapıya dayanması. Üstelik bu işi profesyonelce yani e-ticaret’te online satış şekline çevirmek istiyorsanız o zaman alt yapınızın mutlaka güçlü olması gerekir. Yapmanız gereken şey çok basit dedik ama bu kadar koşuşturmaca ve projeler arasında belki de bizim için basit sizin için ise bilmediğiniz bir konu olan domain seçimi vardır. Bir sitenin beyni tamamen hosting firmasının kalitesine ve iş görürlüğüne bağlıdır. Pİyasa da o kadar çok fazla hosting firması vardır ki bunlardan kaliteli olanların dışındakiler de hiç bir şekilde sizin işinizi görmez. Ancak benim bu konuda fikir sahibi olmayan yani çok fazla teknik bilgiye sahip olmayan kişilere önerim hosting.com.tr sitesi olacaktır. Çünkü bu hosting firması köklü geçmişi ve dolgun referansları sayesinde bugün bir çok kişiye hizmet vermektedir. üstelik sistem üzerindeki yapılarını o kadar güzel ve profesyonelce oluşturmuşlar ki size 7/24 hizmet verme gibi bir olanağı sağlıyor. Genellikle bu garantili gözüyle bakılmayan ancak ucuzluğu ya da bilmeyenler tarafından tercih edilen bayi hosting firmalarında 7/24 canlı hizmet desteği yoktur doğal olarak da burada yani hostinginiz de meydana gelebilecek en ufak bir sıkıntı sizinde sitenizin direk olarak etkilenmesine neden olacaktır. Bu noktada yukarıda belirttiğim üzere sizin hosting firması seçerken hosting.com.tr gibi başarılı bir firmaya ihtiyacınız vardır.

İyi Bir Hosting Size Ne Sağlar?

İyi bir hosting’ in size düşündüğünüzden bile çok faydası vardır yani bir blog ya da film sitesiyseniz o zaman burada yoğun bir ziyaretçi akışı da olacaktır bu gün ziyaretçi sayınız normal dahi olsa bu yıllara döndükçe ziyaretçi akışı daha fazla bir şekilde olacaktır bu nedenle de sitenizin açılma hızından tutunda hizmet sağlayışı eskiye nazaran daha yavaş olacaktır. Ancak burada iyi bir hosting firmasıyla çalıştığınız zaman bu şekilde bir sıkıntınızda olmayacaktır.

Bize sorarsanız bizim size önereceğimiz kesinlikle bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz hosting.com.tr sitesidir çünkü bulut alt yapısı kullanıyorlar ve teknik destekleri hızlı olduğu kadar da başarılı yani söküp, söküp yeniden takmak gibi boş işlerle sizi uğraştırmıyorlar.  Bir diğer güzel olan taraflarından bir tanesi de sizin 10’ a kadar olan sitenizi tek bir siteymiş gibi alıyor ve 10 sitenizde 1 site parası ödüyorsunuz bu da size hem para kazandırmış oluyor hem de aynı zamanda işlerinizi parça parça olarak başka hostingler de toparlamak zorunda kalmıyorsunuz. Kısacası profesyonel bir çalışma istiyorsanız o zaman yapmanız gereken en büyük şey bu yönde bir tercih olacaktır.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!