Bursa Psikolog Önerisi


Mesleki, yaşamsal ve kişisel başarılara imza atmış,  Bursa Psikolog sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Özgün ve kaliteli danışmanlık rolüyle insanlar her zaman bu merkezden çok mutlu bir şekilde ayrılmaktdır.

İnsanlık ve toplum için her zaman bir şeyler ortaya koymaya çalışan Bursa Psikoterapi ayrıcalıklı çalışmalarıyla her zaman sizlerin gülen yüzü olmaya devam etmektedir. iletişime geçip sorunlarını anlatan herkes buradan yardımcı olunmaya hazırlardır.

Ayrıca Bursa Hipnoz alanındaki farklı uygulamalarıyla her yaş grubuna çözüm olmayı sürdürmektedir.

bursapsikolog.org adresinde aile danışmanlığı, kişisel danışmanlık, çocuk danışmanlığı, cinsel sorunlarla ilgili danışmanlık, ergen danışmanlığı ve hipnozla alakalı tüm detayları bizzat Uzman Klinik Psikolog Şahin Uçar’ın kaleminden okuyarak iletişime geçebilirsiniz.  Bu kapsamda aile danışmanlığını biraz açmak gerekirse;

Aile ve Aile Danışmanlığı

Bildiğiniz gibi, aile;  eşlerden ve çocuklardan oluşan, duygusal bağlılığı olan, sosyal ve ekonomik sorumlulukları paylaşan bir sosyal sistemdir. Tanımdan da anlaşıldığı gibi bu sosyal sistemin yapı taşları aslında bireylerdir. Bireyler içerisinde evli iki yetişkin ve onların yavruları çocuklar bulunmaktadır. Eşlerin mutluluğu, çocuklara; çocukların mutluluğu ise yetişkinlere birebir yansır. Bireyin ve toplumun ihtiyaçlarının kaynağı olan aile sisteminde; barınma, sevilme, sevme, paylaşma, statü edinme, güven sağlama, kendini gerçekleştirme, çocukların yetiştirilmesi, bireyin sosyal ve psikolojik ihtiyaçları bir çok işlevleri vardır. Bu işlevler yapısal işlevler olarak görülmektedir. Bu doğrultuda bazen aileler sıraladığımız işlevlerde tıkanmalar yaşayabilir. Bu tıkanmalarda ve problemlerde psikoterapilere ihtiyaç duyabiliriz.

Aile danışmanlığı; adından da anlaşılacağı gibi tüm aileyle alakalıdır. Buradan anlaşıldığı gibi kişisel danışma işinden farklı bir boyutu bulunmaktadır. Bursa psikoterapi, bireye yönelik değil aileye yönelik çözüm önerileri için devreye girmektedir.  İşin içinde aile olunca problemler artmakta ve çeşitlenmektedir. Ona göre çözüm için çaba düzeyi da artmaktadır. Bu kapsamda boşanma durumları ve süreci, evlilik sorunları, aile içindeki sorunlardan etkilenen en masum kesimi kapsayan çocuklar devreye girmektedir. Dolayısıyla ailede oluşan bozuk bir ilişkiyi tamir etmenin süreci ve zorluğu bu bölüm kapsamında değerlendirilmektedir.

Toplumumuz açısından önemli bir yapı taşı olan ailelerin her zaman Bursa Psikolog yanında olmaktadır. Aileler için bu anlamda eğitimin büyük bir yeri var ve bu eğitimi sözkonusu merkez sağlayabilmektedir.

Aile danışmanlığına konu olan hususlardan biri de aldatma ve aldatılma konusudur. Bu durumda aile içi karı koca ilişkileri olumsuz bir şekilde etkilenir. Bunun için de her zaman Bursa Psikolog yardımcı olmaya hazırdır.

Sözkonusu merkez Bursa hipnoz uygulamalarıyla aile içi ilişkilere dahi yansıyacak bireysel bir çok soruna çözüm bulmaya hazırdır.  Psikoterapi ve hipnoterapi bilgelerini edinerek sorunlarınıza çözüm bulmak https://www.bursapsikolog.org/ sitesine bir tık yapmak kadar kolaydır.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!