Çelebizade Halı Modelleri


Çelebizade Cami Ve Yurt Halıları Hizmeti

1994 yılında üretim hayatına başlayan Confetti firması, üretilmiş olan bütün modellerini satışa çıkardığı anda çok beğenilmiştir ve kalitesi ile piyasada ve Dünya’da bir marka haline gelmiştir. Kendini ve hizmetlerini geliştiren firma, 2007 yılında Düzce’de yer alan fabrikada Türkiye’de ilk kez denenen anti – alerjik ve kaymaz tabanlı olan, diğer halılara göre daha değişik renk ve tasarımlara sahip olan dekoratif halı modelini üretmeye başlamıştır.

2013 yılına ise hizmetlerini daha da geliştirerek, duvardan duvara halı projesini devreye sokmuştur. 2014 yılında ise cami halısı ile Dünya’ya açılmaya başlamıştır. Çelebizade markasını alarak diz izi yapmayan, uzun ömürlü, herhangi bir toz ya da tüy bırakmayan, anti – bakteriyel ve anti – statik halılar üretmektedir. Temel ilkesi olan ‘’ sonsuz desen ve renk ‘’ amacı ile sektörde hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Bu konuda deneyimli olan çalışanları ile Düzce Entegre tesislerinde cami halısı ve diğer halı çeşitleri üretimini gerçekleştirmektedir. Firma sadece cami halısı alanında değil; çocuk – eğitim halısı, banyo halısı, dekoratif mat halı ve yolluk halısı üretimi de yapmaktadır. Kaliteli hizmetleri ile Dünya ülkelerinin dikkatini çeken Çelebizade markası, 40’dan daha fazla ülkeye halı ihracatı gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de 250 farklı noktaya da cami halısı ve diğer halı üretimlerini sunan Çelebizade, büyük işletmelerin istekleri doğrultusunda duvardan duvara halı üretimini de gerçekleştirmektedir. Özel tasarımlarını hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde üreten Çelebizade, her türlü soruna da hızlı bir şekilde çözüm üretmektedir.

Firmaya verilmiş olan kalite belgeleri, sitede şeffaf bir şekilde sunulmuştur. Bu da Çelebizade markasının kalitesini ve güvenini ortaya koymaktadır. Çelebizade Halı firmamız, özellikle cami halısı hizmeti ile oldukça dikkat çekmiş bir firmadır. Kaliteli kumaşları, farklı model ve renk seçenekleri ile üretilen cami halıları, saflı cami halısı ve göbekli cami halısı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Aşağıda cami halısı modelleri ile ilgili bilgiler verilmiştir.

Çelebizade Halı markası olarak, her zevke uyan ve her tarza hitap eden halıların üretimi için büyük bir hızla çalışılmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde birbirinden tamamen farklı model ve desenlerle oluşturulan şık cami halıları üretilmektedir. Cami halısı modelleri, caminin mimari yapısına göre saflı cami halısı ve göbekli cami halısı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu seçim cami hocasının kararına göre belirlenmektedir. Eğer caminin iç mimarisi ve dekorasyonu sade ise saflı cami halısı modelleri seçilmektedir. Birbirinden değişik modeller ile hem sadelik hem de büyük bir şıklık elde edilmektedir. Yine bu tercih cami hocasına göre değişmektedir.

Eğer caminin mimarisi daha mistik ve desenli halılara uygun ise göbekli cami halısı tercih edilmektedir. Bu tarz halıda şıklık hareketli ve desenli modeller ile sağlanmaktadır. Bu tercih tamamen kişiye bağlı olup istenildiği şekilde halı üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Cami halısı modelleri, camiye girildiği anda ilk dikkat edilen ayrıntılardan biridir. Bu nedenle, caminin dekorasyonuna ve mimarisine dikkat edildiği kadar halı modeline de dikkat edilmelidir.

Cami halılarının, caminin genel yapısı ile uyumlu olması önemlidir. Bu nedenle saflı cami halısı modelleri, sadece bir mimariye ve dekorasyona sahip olan camiler için seçilmektedir. Saflı cami halısı modellerimizde desenler vardır ancak çok fazla değildir. Renk seçenekleri ise sınırsızdır.

Mimarisi hareketli ve renkli olan camilerde göbekli cami halısı modellerimiz tercih edilmektedir. Caminin mimarisi görülerek üretilen göbekli cami halısı modellerimizde çok değişik şekilde yuvarlak halı desenlerimiz vardır. Renk seçeneklerimiz ise isteğe bağlı artmaktadır.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!