CEPTETEB’den kaçırılmayacak bir kampanya


TEB’in yeni nesil dijital bankacılık uygulamasını duymuşsunuzdur. CEPTETEB kullanıcıları şubeye ihtiyaç duymadan pekçok bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Üstelik hesap işletim ve eft ücreti ödemiyorlar. Hatta ilk 50.000 kullanıcı kredi kartı aidatı da ödemiyor.

Kullanım kolaylığı ve daha pek çok avantaj sağlayan CEPTETEB Nisan sonuna kadar ulaşım masraflarınızı da yarı yarıya indiriyor. CEPTETEB kredi kartı ya da banka kartınızla yapacağınız hava, kara ve deniz yolu ulaşım masraflarınızın %50’sini iade ediyor. Yalnız dikkat edilecek nokta alışverişinizi acenteden yapmamış olmanız. Acente vasıtasıyla alınmış biletler ve turlar kampanya dahilinde değil. CEPTETEB’in ulaşım kampanyası Nisan 2015 sonuna kadar devam edecek. Özellikle sık sık seyahat edenler için kaçırılmayacak bir fırsat. 200 TL’lik bir ulaşım masrafı size sadece 100 TL’ye gelecek. Tam %50…oldukça cazip bir kampanya.

CEPTETEB’i henüz duymadıysanız nedir ne değildir diye öğrenmek için www.cepteteb.com.tr adresini ziyaret edebilir, hazırlanmış videoyu izleyebilirsiniz. CEPTETEB kullanıcısı olmak için web sitesindeki ya da mobil uygulamasındaki başvuru formunu doldurabilir, CEPTETEB’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!