Çift kameralı Samsung Galaxy J7 Sessizce Filipinler’de satılmaya başlandı


Samsung Mobile Filipinler, Galaxy J7 cihaz havuzuna iki yeni çeşit daha ekledi. Galaxy J7 + için önemli bir özelliği var – çift 13MP artı 5MP arka kamera ayarı. Bu sensörler oldukça parlak f / 1.7 ve f / 1.9 objektiflerin arkasına yerleştirilir ve bütçedeki Samsung’un Live Focus özelliğini etkinleştirir.

Samsung Galaxy J7+

Samsung, J7 + kamera uygulamasında da yeni hareketli filtreleri ve çıkartmaları barındırıyor gibi görünüyor.

Diğer özelliklere gelince, Galaxy J7+ ‘nin normal Galaxy J7’ye kıyasla göze çarpan bazı farklılıkları var gibi görünüyor. Ekran 5.5 inç, FullHD, Süper AMOLED panel. Bunun ötesinde, çıkarılmayan (Sabit) pil, 3.000 mAh’de biraz daha küçük. Ön kamera çözünürlüğü 16MP’ye (f / 1.9) kadar yükseltti. Tıpkı kardeşleri gibi ön flaş ve selfie shooter üzerinde yalnızca sabitleme odağı vardır.

Samsung Galaxy J7+

Galaxy J7+ ‘deki RAM, 4GB ve 32GB genişletilebilir depolama alanına ayarlanmıştır. Samsung sayfasında açıkça belirtilmemesine rağmen, Galaxy J7 + ‘e güç veren yonga seti, sırasıyla 2.39GHz ve 1.69GHz’de çalışan iki ayrı kümeye sahip bir oktak-çekirdekli olarak tanımlanmış. Bu muhtemelen MediaTek Helio P25’tir.

Galaxy J7+’deki diğer özellikler arasında Çift bant Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.2 (ANT + desteği yok), 3.5 mm ses jakı ve Mikro USB 2.0 portu yer alıyor. NFC ve MHL de desteklenmiyor. İyi bir bant ve iki nano SIM yuvası listesi ile 4G LTE elde edersiniz. Bunların ikincisi, microSD kart ile hibrid ağı paylaşıyor. Renk seçenekleri arasında Siyah ve Altın (bir Pembe resim de resimde gösteriliyor) bulunur ve fiyat isteyen yaklaşık 390 dolardır.

Samsung Galaxy J7 Core

Filipinlerde Galaxy J serisine eklenen diğer yeni ek J7 Çekirdeği mevcut. Genel olarak, temel Galaxy J7’in (2017) biraz eski haline dönüştürülmüş hali gibi görünüyor. Ekran 5.5-inç, Super AMOLED ekran sadece 720p ve bellek 2GB RAM, ayrıca 16GB genişletilebilir depolama ayarlıdır. Yonga seti aynı 14nm, verimli Exynos 7870 iken batarya 3.000 mAh’ye kadar düşürüldü. J7 Çekirdek biraz daha koyu bir 13MP, f / 1.9 ana kamera ve daha düşük çözünürlükte 5MP, f / 2.2 selfie bir tane alıyor.

Diğer özellikler arasında, Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.1, ilginçtir, ANT + etkinleştirilmiş durumda. Yine de NFC veya MHL yok. Mikro USB 2.0 ve 3.5 mm ses jakı da bu karışımın bir parçası. Dual-SIM ve LTE de destekleniyor. Galaxy J7 Core ayrıca Siyah ve Altın’da mevcut ve şu anda 195 $ Filipinler’de olacak.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!