Clash Royale En Büyük Güncellemesini Aldı | Epik Görevler Güncellemesinde Bizi Neler Bekliyor


Clash of Clans’da stilini ve tasarımını kullanan mobil PvP oyunu Clash Royale, bugüne kadarki en büyük güncellemesini alıyor. Epik Görevler Güncellemesi olarak adlandırılır, tahmin ettiniz, maceralar getiriyor! Bir sürü şey daha var, bu nedenle bazı düzeltme notlarını inceleyelim.

Görevler

Gün ve Haftalık Görevler artık mevcuttur, bu da belirli hedefleri tamamlamanız için ekstra ödüller sunmaktadır. Örneğin, Hog Rider ile 10 kere bir kuleye çarpacak kadar basit görev, karşılığında 15 puan ve 3 mücevher ödülünüz olsun.

Bazı görevler oyunuzu nasıl oynadığınız ile ilgiliyken diğerleri klanınızdaki diğer oyuncularla etkileşim kurmaktır; bu nedenle henüz bir klanınız yoksa, yeni görevlerden en iyi şekilde faydalanmak için bir arayüze ihtiyacınız olacaktır. .

Yeni modlar

Ayrıca bu güncellemeyle birlikte Touchdown adında yeni bir güncelleştirme geliyor, Bu mod Rugby ve Amerikan Futbolu’ndan ilham alıyor, en azından o görünümde. Bu oyun modunda kuleler yok, birimleri kullanarak düşmana doğru itmek ve bir dokunuş almak, bunları ezmek için kullanmaktır.

Gold Rush ve Gem Rush etkinlikleri de mevcut, burada sırasıyla kuleleri indirdiğiniz için altın veya mücevher kazanacaksınız. Son olarak yeni modlar için, Ayna Savaşları, oyununuzu, kartlarınızı ne olduklarından daha çok kullanmanızı sağlayarak, aynı ekip ile rakibe karşı oynamasına izin verir.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!