Ebeveynler Self Spy İle Çocuklarının Telefonunu İzlemeli


Yaşam şartları değiştikçe çevremizdeki pek çok olayda buna bağlı olarak değişmektedir. Teknolojik gelişmeler hız kazanmaya başladıkça hayatımızda onun değişimine bağlı olarak hızla değişti. Eskiden sokaktan eve girmeyen çocuklar şimdilerde yaşı kaç olura olsun ellerinden telefonu eksik etmiyor. Bu durum hem iyi hem de kötü yönde etkilenmelerine sebep olmaktadır. Bu nedenle pek çok ebeveyn çocuklarının telefonlarını gözlem altında tutmaktadır. İşte bu noktada imdadınıza yetişecek bir uygulama var; telefon dinleme programı

Nedir bu program ne işe yarıyor diye merak ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. spytelefontakip.com/ adresini ziyaret ederek çocuğunuz şuan nerede ne yapıyor yanında kimler var tek bir tıkla öğrenebilirsiniz. Her anne babanın çocuğu için endişe duyması çok normal bir durumdur. Hele ki birde çocuğunuzla gerekli iletişimi kuramıyor bir türlü ona ulaşamıyorsanız,  casus telefon yazılımı kullanmanızda fayda vardır. Bu yazılım sayesinde çocuğunuz kimlerle konuşuyor, kimlerle ne alıp gönderiyor hatta GPS konumundan yanınızda değilken nerelerde geziyor öğrenmek sadece çok kısa bir zamanınızı alacak.

Çocukları Uyuşturucu ve kötü Alışkanlıklardan Korumanın En Kolay Yolu

Özellikle ergenlik döneminde ister kız ister erkek çocuğunuz olsun genellikle içlerine kapanmayı, aileden bir şeyler gizlemeyi hatta ve hatta yanlış insanlar ile arkadaşlık edinmeyi büyümek ile karıştırıyor. Bu nedenle ailesine hayatı hakkında pek de bilgi vermiyor ancak bu telefon dinleme yazılımı  ile sizde artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için çocuğunuzun telefonunun internete bağlı olması gerekmektedir ancak zaten artık gençler sadece uyurken internet başından kalktıkları için çok da bu durum sizi zorlamayacaktır. Çünkü bu program çocuğunuzun telefonu internete bağlı olduğunda çalışmaktadır. Bu casus telefon programları sayesinde aklınıza takılan her soruya cevap bulacaksınız ve çocuğunuz bir hataya düştüyse hemen engelleyebileceksiniz.

Self Spy Telefon Takip Programı 2 Gün Ücretsiz Deneme Özelliği

Spy telefon takip programı Android cep telefonlarına yüklenmektedir, üretici sitesi spytelefontakip.com sitesi casus telefon dinleme programına olan kalitesini ispatlamak amacı ile kullanıcılara iki gün boyunca full sürümü ücretsiz kullanarak bu uygulamayı deneme imkanı sağlıyor.

Sonrasında da ister 1 aylık, ister 3 veya 6 aylık isterseniz de 12 aylık paketler halinde satın alabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyatlar ile çocuğunuzun hayatını değiştirebilirsiniz.

casus-yazilim-2-gun-ucretsiz-deneme

Self Spy Telefon Takip Özellikleri Nelerdir

Bu telefon dinleme yazılımını çocuğunuzun telefonuna kurduktan sonra tek yapmanız gereken E-mail adresinizi ve şifre olarak seçtiğiniz şeyle çocuğunuz telefon başındayken yaptığı her şeye hakim olabileceksiniz. En güzel tarafı da siz tüm bunları yaparken karşı taraf asla bunu anlamayacak bu nedenle de tedbirli davranamayacaktır. Çocuğunuz telefonunda mesajlaşırken, konuşurken, fotoğraf alıp gönderirken siz de bunlardan haberdar alacaksınız. Bu program sayesinde çocuğunuzun mesajlarına, arama kaydına, çekilen, alınan veya gönderilen fotoğraflarına, E-maillerine, Facebook Messenger, Instagram, Line, Viper, GPS’ ten o anda nereye olduğuna kadar daha pek çok şeyi öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca canlı video kaydı yapabilme özelliği sayesinde o kareleri tek tek kayıt edip izleyebiliyorsunuz. Canlı fotoğraf çekme gibi bir özelliğe de sahip bu casus telefon dinleme yazılımı aynı zamanda. Çocuğunuzun telefonunda internet açık oldukça ve telefonunun çektiği alanlarda olduğu süre boyunca hep adım adım onu izleyebilirsiniz. Ve tüm bunları tek bir tıklama ile öğrenebilme kadar da basit bir şey size sunuluyor.

Bu mükemmel self spy telefon takip yazılımı sayesinde hem içinizi ferah tutabilecek hem de korkulacak bir durum varsa anında müdahale edip çocuğunuzu korumaya alabileceksiniz. Zamanın getirdiği tehlike her aileyi korkutmakta ve genelde ya çözüm bulamamakta ya da durumu çok geç fark edebildikleri için yapılacak pek bir şey kalmayabiliyor. Eğer sizin de korkularınız varsa veya şüphe duyup endişeye kapılıyorsanız, bir şeyler yapmalı bu endişeden kurtulmalıyım diyorsanız, bu tarz telefon dinleme programları ile siz de çocuğunuzu güvende tutabilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!