En Ucuz Otobüs Bileti için En Kolay ve En Hızlı Yöntem


Yavaş yavaş gelen ve fark etmeksizin otobüs seyahati alışkanlıklarımızı bütünüyle değiştiren online otobüs bileti sektörünün öncülerinden Govego.com 7. yılını kutluyor.

Eski zamanların otobüs bileti rezervasyonu ve otobüs bileti satın alımının zorluklarını ortadan kaldırma hedefiyle kurulan govego.com, kurulduğu 2013 yılının Mart ayından bu yana, internet çağının kolaylıklarını kurduğu güvenilir ve hızlı teknolojik alt yapısı ile otobüs yolcularının hizmetine sunuyor. Şirket kurucusu ve genel müdürü İbrahim Özyaşar, yolculardan hiç bir ek ücret alınmaksızın verilen bu hizmeti bu güne kadar 1 milyonun üzerinde insanımızın tercih ettiğini ve şirket olarak bunun haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti. Yolculuktan çoklukla günlerce önce otobüs biletinin fiziken satın alınmasını zorunlu kılan dönemlerden bu yorucu ve zaman alan işlemi akıllı cep telefonlarımız ile saniyeler içerisinde yaptığımız bir döneme geçişimiz çok ta uzun bir zamana dayanmasa da insanlarımızın bu dönüşümü sevdiklerinin çok net bir şekilde görüldüğünü söyleyen İbrahim Özyaşar, önümüzdeki 10 yıl sonunda tüm otobüs bileti satışlarının online tarafa geçişinin kaçınılmaz olduğunu düşündüğünü de ifade etti.

Türk insanının otobüs bileti satın alım alışkanlığında gerçekleşen bu köklü ve hızlı değişimde aldığı önemli rol  nedeniyle www.govego.com  ‘un 7. yılını bizler de kutluyoruz.

 

Online otobüs bileti sistemi nasıl işler?(h2)

Aslında govego.com bir online otobüs bileti arama motoru şeklinde çalışan bir platformdur. Yolculuk yapmak istenilen güzergahta yapılan otobüs bileti aramalarında www.govego.com tüm otobüs firmalarının seferlerini saniyeler içerisinde sorgulayarak o güzergaha ait tüm otobüs seferlerini hiçbir komisyon ya da fiyat farkı olmaksızın otobüs firmalarının kendi fiyatları ile kullanıcının karşısına getirir.  Ayrıca gelen sonuçlarda otobüsün teknik özellikleri, güzergah üzerindeki dinlenme tesisleri gibi tüm bilgilere de ulaşmak mümkün. Tüm bu bilgilere erişim ile otobüs bileti alımı için kullanıcılar tercihlerine göre istedikleri otobüs biletini kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde alabilirler.

En Ucuz Otobüs Bileti için en kolay ve en hızlı yöntem (h2)

Online otobüs bileti sorgulama imkanın olmadığı zamanlarda yolcuların seyahat etmek istedikleri güzergahta gerçekten de en ucuz otobüs biletini seçip seçmediklerini bilmeleri pek mümkün olmuyordu doğal olarak. Eğer siz de bunun için her bir otobüs firmasının yazıhanesini tek tek dolaşmak istemiyorsanız https://www.govego.com gibi bir online otobüs bileti satış sitesini kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca özellikle indirimli otobüs bileti arayanlar için güncel otobüs bileti kampanyalarından haberdar olmak da yine bu şekilde mümkün. Özetle, sizin için en uygun otobüs biletine en kolay şekilde ulaşmak artık sadece bir kaç tık uzağınızda!

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!