English Home Tedarikçilerini Ödüllendirdi!


English Home yöneticileri ve tedarikçileri, Mercure Otel’de gerçekleştirilen “2019 Strateji Toplantısı” için bir araya geldi. English Home Genel Müdürü Berna Akyüz Öğüt,tüm tedarikçileri aileden biri olarak gördüklerini belirterek, bu gibi toplantıların bağları daha da kuvvetlendirdiğini, birlikte güçlendiklerini ve büyüdüklerini söyledi.

English Home’un  2018 yılı iş sonuçlarının değerlendirildiği, 2019 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını English Home Onursal Başkanı Turgut Aydın gerçekleştirdi. Aydın’ın açılış konuşmasının ardından, Genel Müdür Berna Akyüz Öğüt sektöre, pazarlama faaliyetlerine ve ürünlere ilişkin detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Öğüt toplantıda English Home’un geçmişini ve başarılarını rakamlar ve araştırmalarla anlatırken aynı zamanda 2019 hedeflerinden bahsetti.

“Yurt dışı ve e-ticaret operasyonlarında büyümeyi hedefliyoruz.”

Berna Akyüz Öğüt 2019 hedeflerinden bahsederken, “2019 yılında öncelikli olarak yurt dışı ve e-ticaret operasyonlarında büyüme hedeflerimiz var, bu hedefleri gerçekleştirmek adına insan kaynağı, altyapı ve süreçlerimize gerekli yatırımları yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Bu önemli toplantının sonunda, English Home Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Müdürü Berna Akyüz Öğüt 10 yıldır birlikte çalıştıkları 8 tedarikçi firmaya ödül plaketlerini takdim ettiler.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!