Galaxy S6 Android Marshmallow ve Touchwiz ile böyle görünecek


Samsung, yaklaşık bir ay önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini başlattı. Şirket şimdi de dünya çapında güncellemeyi sunmaya başladı. Muhtemelen tüm Galaxy S6 kullanıcıları iki hafta içinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başlayacak.

İlginizi çekebilir>>>HTC 10 (M10) dünya çapında en iyi kamera özelliklerine sahip olacak

Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile Touchwiz arayüzü de yenilendi. Durum böyle olunca Android Lollipop’lu Galaxy S6 ile Marshmallow’lu S6 arayüzünde oldukça değişiklikler oldu. Ne yazık ki Galaxy S6 bu güncelleme ile daima açık ekran ve geliştirilmiş oyun deneyimi Game Launcher özelliklerini alamadı.

Galaxy S6 kullanıcıları Samsung’un Mesajlar uygulamasının oldukça kullanışlı yeni bir özellik aldığını  fark edeceklerdir. Fotoğraf, video veya diğer herhangi bir medya paylaşırken, artık uygulamanın dışına geçecek. Facebook’un Messenger uygulaması gibi küçük bir pencere sanal klavye yerine açılacak ve bir galeri ya da vizör olarak hareket edecek. Ayrıca, paylaşılan video klipler artık Mesajlar uygulaması içinde doğrudan oynatılabilir olacak. Kameranın Pro Modu da nihayet Shutter Speed ​​kontrollerinin yanı sıra Beyaz Dengesi kaydırıcı özelliği de güncellendi. 

Galaxy S6’nın Android 6.0 Marshmallow ile nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıda ve sonraki sayfalarda eski ve yeni görüntünün karşılaştırılmasını inceleyebilirsiniz.

Resimlerde sol eski sürüm; sağ yeni sürüm…

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!