Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak?


Mobile World Congress‘te telefon tanıtıp, tanıtmayacağı henüz netleşmeyen Samsung’un, Galaxy S7 ve ailenin diğer üyelerini, düzenleyeceği ayrı bir etkinlikte sergileyeceği bilinen konulardan.

25 Şubat ve sonrası MWC ile beraber Barcelona‘da ek bir etkinlikle, geçen sene Galaxy S6 ve S6 edge modellerini tanıtan Samsung, Galaxy S7‘de aynı yolu tercih edebilir. 

Samsung, Galaxy S7’de elini hızlı tutacak

Geçtiğimiz yıl Galaxy S7′nin Avrupa’daki satışa çıkış tarihi Nisan aylarını bulmuştu.Şimdi Galaxy S7 tanıtımında Samsung, Galaxy Note 5 ve S6 edge+ modellerinde olduğu gibi elini hızlı tutacak.

Daha önce burada da haberde belirtmiştik. Galaxy S7‘nin 11 Mart tarihinde satışa sunulacağı belirtiliyordu. Bu sefer görsel de sızmış oldu. (Tabii takvime bir gün ekleyip, buna S7 satışa sunulacak demek zor olmasa gerek)

AndroidAuthority.com sitesinin verdiği habere göre Galaxy S7, 11 Mart tarihinde Avrupa’da satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S7 özellikleri

Samsung Galaxy S7 ile ilgili tüm detaylı özellikleri ve gelişmeleri, hazırladığımız Galaxy S7 ana konusunda bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 ana konuya buradan ulaşabilirsiniz…

Galaxy S7 özellikleri nasıl olacak? Galaxy S7 konumuzda; Galaxy S7 ne zaman çıkacak? Galaxy S7…

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge modellerinin aynı anda tanıtılması bekleniyor. Belki daha da küçük ya da büyük edge+ modeli de tanıtılarak, 3. bir modelin lanse edilme ihtimali var.

Tasarım olarak Galaxy S6‘ya benzer olacak Galaxy S7, microSD kart desteği gibi başlıca değişiklikler ve donanım güncellemeleriyle gelecek.

Donanım tarafında ailenin hem Snapdragon 820 hem de Exynos 8990 işlemcisi kullanan iki farklı varyantının olması bekleniyor.

:: Samsung Galaxy S7’den beklentileriniz neler?

Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak? Tolga Cem Küçükyılmaz 2016-01-29 15:25 Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ne zaman tanıtılacak diye herkes merak ediyor. Nihayet sorunun cevabı belli oldu. İşte Galaxy S7’nin tanıtılacağı gün! 9.00 10 0

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!