Galaxy S7 Özellikleri – Ana Konu


Samsung’un 2016 yılı amiral gemisi Galaxy S7 için pek çok sızıntı haber yapıldı. Galaxy S7’nin tanıtılmasına az bir süre kala, Galaxy S7 için çıkan tüm haberleri sizler için bir araya getiriyoruz.

Galaxy S7 ana konumuzda, Galaxy S7 ile ilgili tüm gelişmeleri görebileceksiniz. Gün gün güncellenecek olan Galaxy S7 ana konumuz karşınızda.

Samsung Galaxy S7 özellikleri ve tasarımı nasıl olacak?

Samsung, uzun yıllar sadık kaldığı tasarım ve kullandığı plastik materyali değiştirme kararıyla birlikte, adeta bir yeniden doğuş sürecine girdi.

Firmanın yeni amiral gemilerinde kullandığı cam ve metal ikilisi, Samsung kullanıcısı olsun ya da olmasın herkesin beğenisini kazandı. Firma, Galaxy S7 için de aynı ikiliye sadık kalacak.

Galaxy S7 Tasarımı ve Özellikleri Nasıl Olacak? 

Samsung’un Mart ayında tanıtacağı amiral gemisi modeli Galaxy S7, AnTuTu testinde görüntülendi….

Bunu takip eden süreçte, sunduğu kavisli ekran sayesinde de tasarımda bir adım öne geçen Samsung‘un, bir sonraki Galaxy serisi amiral gemisi telefonları da merakla bekleniyor. 

Kısaca, Galaxy S7‘nin tasarımsal olarak Galaxy S6 modelinden çok da farklı olması beklenmiyor.

Firmanın akıllı telefon kanadındaki en büyük başarısı şüphesiz ki Galaxy serisi. Samsung’un sunduğu ürünler artık öyle bir seviyeye geldi ki bir ürün çıktığında merak konusu, hemen daha sonrasında çıkacak telefon oluyor. Galaxy S7 de şu sıralar piyasanın en çok beklenen ürünlerinden. 

iPhone 7 Özellikleri – Ana Konu

iPhone 7 hakkındaki tüm detayları bir araya getirdik. Peki, iPhone 7 ne zaman tanıtılacak? iPhone…

Hem tasarımı hem özellikleriyle birlikte Galaxy S7, kullanıcılarının gönlünü kazanacağa benziyor.

Galaxy S7 resmen görüntülendi

Samsung’a ait bir toplantıda yapılan slayt gösterisinde, Galaxy S7’ye ait görüntüler ve bazı özellikler resmen görüntülendi. Tahminleri doğru çıkaran metal ve cam tasarımın Galaxy S7’de kullanacağını görmek, kullanıcıları sevindiren bir haber oldu.

Galaxy S7 özellikleri 

Amiral gemisi olması sebebiyle, teknik özelliklerin en üst seviye olması beklenen Galaxy S7, Qualcomm‘un test sonuçlarında bütün rakiplerini geçen yeni işlemcisi, Snapdragon 820‘yi kullanacak. Grafik ünitesi ise Adreno 530 olacak. Galaxy S7’nin Exynos işlemci kullanılan bir modeli de piyasaya sürülecek.

Qualcomm Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemcinin kullanılacağının belirtildiği Galaxy S7 modeli, 4 GB RAM’e sahip olacak.

2560 x 1440 Megapiksellik çözünürlüğe sahip olacak olan Galaxy S7′nin ekranı ise 5.1 inç olarak belirlenmiş.

İki Farklı Tasarımlı Galaxy S7 Gelebilir!

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Ortaya çıkan…

Galaxy S7 diğer özelikleri

Telefonun diğer özellikleri arasında USB Type-C kullanacak olması ve suya dayanıklı olması geliyor. Android 6.0 Marshmallow’la birlikte gelecek özellikler de cabası. Apple’ın kullandığı 3D Touch benzeri bir yenilik olan ClearForce da Galaxy S7 ile birlikte gelebilir.

Galaxy S7, ClearForce ile Gelebilir

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7, Apple’ın 3D Touch teknolojisiyle benzerlik gösteren…

Kullanıcıları sevindiren bir diğer bilgi de Samsung Galaxy S7‘nin microSD girişine de sahip olacak olması. Son olarak Galaxy S7‘nin 3500 mAh’lik bir bataryaya sahip olduğunu söyleyelim.

:: Samsung Galaxy S7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galaxy S7 Özellikleri – Ana Konu Evren Tepe 2016-01-29 20:30 Galaxy S7 özellikleri nasıl olacak? Galaxy S7 konumuzda; Galaxy S7 ne zaman çıkacak? Galaxy S7 özellikleri ve Galaxy S7 fiyatı gibi bilgilere ulaşabileceksiniz. 8.00 10 0

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!