Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’e her açıdan bakın!


Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge MWC 2016  Barcelona’da yarın resmen açıklanacak. Ancak Güney Koreli şirketin her iki yeni amiral gemisi hakkında bilgi sızıntısı devam ediyor.

Yeni sızıntılar Android Headlines sitesi tarafından gerçekleşti ve bu sızıntılarda her iki telefon da canlı olarak her açıdan görüntülenmiş. Sızdırılan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge görüntüleri anaonim bir kaynaktan elde edilmiş.

Sızdırılan görsellerde telefonların ekranları açık ve özellikleri de görülebiliyor. Galaxy S7 Edge 5.5 inç ekranı ile5.2 inç Galaxy S7’ye göre daha büyük bir ekrana sahip. Ancak görüntülerde de göreceğiniz gibi Galaxy S7 Edge diyagonal ekranı ile Galaxy S7’den çok büyük görünmüyor ve taşıması daha kolay olacak.

Ekran beklendiği gibi keskin ve güzel görünüyor ve muhtemelen Quad HD ekrana sahip. Yazılım kısmında cihazın Android 6.0 Marshmallow ile çalıştığı görülebiliyor. Diğer bir söylenti telefonların USB Type-C  veya microUSB portu ile geleceği yönündeydi. Yayınlanan görsellerde standart grünümlü microUSB portu olduğu görülüyor.

Telefonun beklenen diğer özellikleri aşağıdaki gibi:

Snapdragon 820 yongaseti

4GB LPDDR4 RAM

32GB dahili depolama

MicroSD kart desteği

3.000 ve 3.600 mAh kapasiteli pil

Basınca duyarlı ekran

Suya ve toza karşı dayanıklılık (IP67 sertifikası)

Sonraki sayfalarda Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i her açıdan inceleyebilirsiniz.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!