Google Reklamcılığında Bir Marka En Pazarlama


Ülkemizde her geçen gün internet üzerinden yapılan alışverişler artıyor. Öyle ki 2015 yılı ölçümlerine göre, Türkiye’de her 100 kişiden 18’i internet üzerinden bir ürün ya da hizmet satın almakta. Bu satışlarda reklamların payı ise oldukça büyüktür. İşletmeler, Google’a reklam vererek satışlarını arttırıp işletmelerini büyütür hale gelmişlerdir. İstanbul’da hizmet veren En Pazarlama Dijital Pazarlama Ajansı, işletmelerin ihtiyaç duyduğu Google reklamlarını yayınlanmasında yardımcı olup danışmanlık hizmeti vermektedir. “Markanızı sektöründe sanal dünyanın lideri yapıyoruz” sloganı ile dikkatleri üzerine çeken firma, çok sayıda önemli kuruluşlara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Siz, Google’da Nereye Bakıyorsunuz?

Google Reklamcılığında Bir Marka En Pazarlama - 1

Kullanıcı davranışlarını bilmek ve analiz etmek oldukça önemlidir. Hepimiz, Dünya arama motoru devi Google’da bir arama yaptığında ilk sıraları tercih ederiz.  Bu tercihlerimiz aslında bilinçlidir de. Yapılan araştırmalara göre, kullanıcıların %100’ü üst sıradaki sitelere baktığı tespit edilmiştir. Önemli bir nokta da kullanıcıların üst sırada yer alan siteler ile güvenilirlik arasında ilişkidir. Kullanıcıların %36’sı üst sıralarda yer alan sitelerin, işletmelerin güvenilir marka sahibi olduklarını düşünmektedirler. Tüm bu noktalar birlikte değerlendirildiğinde google reklam verme ile bir işletmenin neler kazanabileceği tahmin etmeniz çok zor olmayacaktır. Google reklam verme servisi olan Adwords reklamları ile işletmeniz Google’da üst sıralarda yer alarak satışlarınızı arttırabilir ve alınacak danışmanlık hizmetleri ile marka haline gelebilirsiniz.

Ücretsiz Sektör ve Site Analizi

Yılların verdiği deneyim ve sertifikalı uzmanlarıyla dijital pazarlama ajansı olarak hizmet veren En Pazarlama,işletmelerin Google reklamcılığında en iyi hizmeti, en uygun koşulda sağlamaları için ücretsiz sektör ve site analizi yapmaktadır. Yapılan detaylı analizler sonucu sitenin faaliyet gösterdiği sektör ve ihtiyacı olduğu reklam alanları müşteriye sunum olarak gönderilir. Google reklamcılığına dair güncel haberlerin, sektörel araştırma yazılarını yer aldığı enpazarlama.com sektörün ülkemizde önemli eksiklerinden biri olan yerel bilgi paylaşımını da oldukça önemsemektedir.

Google Reklamcılığında Bir Marka En Pazarlama - 2

 

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!