Gümüş Takı Seti


Gümüş takı setleri sayesinde görünümünüzü zenginleştirebilir ve o her zaman eksikliğini hissettiğiniz ışıltıları auranıza katabilirsiniz. Gümüş takı seti modelleri, sizi hem elit görünümü açısından hem de ölümsüz bir aksesuar ürünü olduğundan evladiyelik ürünler olarak geri dönüş sağlayacaktır.

Ucuz Gümüş Takı Seti

Kendiniz için satın aldığınız gümüş bir takı setini çocuklarınızı hatta torunlarınıza bile en güçlü maden materyali olarak bir aile yadigari şeklinde bırakabilirsiniz. Böylelikle de sürekli para vererek cildinize alerjik reaksiyonlar yaşatabilecek ve kısa sürede oksitlenerek solgunlaşacak imitasyon ürünlere boşu boşuna para vermemiş olursunuz.

Gümüş takı setleri, tarzıyda görkemli bir bütünlük yanı sıra tam manasıyla tamamlanmış bir resim görünümü arayan bayanlar için biçilmiş kaftan gibidir. Zira takı setleri ile parmaklarınızdan, kulaklarınıza, bileklerinizden boynunuza kadar tam manasıyla gümüş efektlerine ve beraberinde getirdiği ışıltılara boğulursunuz. Sanroza sayfalarına geldiğinizde ise her tarza, her tavra ve duruşa uygun olan birbirinden güzel takı seti ile karşılamak mümkün olacaktır.

Örneğin tek taş takı seti sadeliği ve yalınlığı seven bayanların 7/24 kurtarıcısı olabilir takı konusunda. Ya da damla gümüşlerle tatlı pembe tonlarını taşlar miksiyle kullanabileceksiniz. Elmas kesim gümüş takılarda ise geçmişle geleceğin kesişme noktasını günümüzde yaşayabilir ve yakalayabilirsiniz. Mavi kuvarts taşlı gümüş takı setleri kesinlikle açık renk tenli ve mavi gözlü bayanlara çok yakışacak olan bir gümüş takı seti modelidir. Yine pembe kuvarts ise buğday tenli ve esmer bayanlara çok yakışacak takı setlerindendir. Yeşil kuvarts takı setini ise kesinlikle romantik bayanlara önerebiliriz zira bu büyülü renk ile romantizmi her zaman her yerde yaşayabilir ve yaşatabileceklerdir.

Ekonomik Gümüş Takı Seti

Renk renk gümüş festivalinin yaşandığı Sanroza sayfalarında ki rengarenk taşların dans ettiği zirkonların gümüş madenleriyle buluştuğu bu büyük karnavala sizler de davetlisiniz. Elmas kesimli taşların, damla incilerin, hydro kuvarts taşlarla bezeli çiçek figürlü setlerin, sedef detaylı gümüş takı seti çeşitlerinin seyrine doyamayacaksınız. 925 ayar gümüş kalitesinde ki bu ürünlerle www.sanroza.com sayfaları sayesinde takı koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!