Hitman Bölümler Halinde Çıkacak!


IO Interactive‘in geliştirdiği ve Square Enix‘in bu sene içerisinde piyasaya sunacağı Hitman hakkında yeni detaylar duyuruldu. İlk duyuruda, Hitman oyunları ilk önce bölüm bölüm olarak piyasadaki yerini alacak ve 2016 senesinin sonunda ise tek bir pakette toplanacak. Diğer duyuru ise Hitman’in Collector’s Edition sürümü oldu.

Oyunun bölümler halinde çıkacağına dair birçok söylenti ve tam kesinleşmemiş bir duyuru mevcuttu. Oyunu, PSN‘de ön sipariş verenlerde ise Hitman‘in ön siparişi iptal edilerek, paraları kullanıcılara iade ediliyordu. Bunun sebebinin daha sonradan oyunun bölümler halinde yayınlanacağı kararının kesinleşmiş olmasıydı.

Yeni Hitman’den Diğer Detaylar!

IO Interactive’in geliştirdiği Hitman ile ilgili yeni çıkış tarihi ve yeni detaylar geldi. Seriye…

Yapılan duyuruya göre Hitman‘in ilk bölümü 11 Mart 2016‘da dijital olarak satışa sunulacak. Bu bölüm, oyundaki Paris bölümlerini ve oyunun ilk görevini içerecek.

İlk bölümün fiyatı ise 15 dolardan satışa sunulacak. Bir sonraki bölümler ise eklenti paketine benzer bir şekilde 10 dolardan oyunculara dijital olarak sunulacak. Devam bölümlerinden ilki Nisan 2016‘da gelecek. Daha sonra Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos gibi her ay yeni bölüm yayınlanacak.

İtalya’da geçecek olan bu ikinci bölümden sonraki bölüm, Mayıs 2016‘da Fas’ta geçecek. Bundan itibaren ise oyuna farklı bölgelere odaklanan aylık güncellemeler gelmeye devam edecek.

Hitman‘in içeriği 2016‘nın sonunda tamamlanmış olacak. Bu duruma Telltale Games‘in oyunlarını örnek verebiliriz. Belli bir süre sonra bölümler oyuna güncelleme olarak eklenecek fakat Hitman’in tek farkı ise sonraki bölümlerden de para alması olacak.

Tüm bölümlerin yer aldığı paket ise 2016 senesinin sonunda hem kutulu, hem de dijital olarak 60 dolardan piyasadaki yerini alacak.

Sony PlayStation 4 kullanıcıları ise oyundaki The Sarajevo Six bölümüne özel olarak erişim hakkı kazanacaklar. PS4‘te, bonus görevleri içerecek olan 6 farklı oyun içi sözleşme yer alacak. Ajan 47 bu görevinde CICADA adı verilen 6 eski üyenin peşine düşecek.

Ayrıca Hitman‘in Collector’s Edition içerikleri de bu duyurunun hemen ardından duyuruldu. Oyunun Collector’s Edition içeriğinde ise aşağıdaki ürünler yer alacak:

İşte Hitman Collector’s Edition Paketi!

– Hitman’in tüm bölümleri içeren Season Pass benzeri dijital indirme kodu,
– 10 inç boyutunda “Agent 47 Chessmaster” figürü,
– Oyunun sanat yönetmeni Jonathan Rowe’in hazırladığı 60 sayfalık çizim kitabı,
– Agent 47’nin kırmızı kravatı ve kravat iğnesi bu paketin içeriğinde yer alacak.

Hitman: Collector’s Edition paketi, Avrupa’da 139.99 Euro ile 109.99 Paund‘dan satışa sunulacak. Paket içeriğinin görseline ise aşağıdan bakabilirsiniz.

:: Yeni Hitman’in bölümler halinde sunulması konusundaki düşünceleriniz nelerdir?

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!