HTC 10’un çeşitli açılardan çekilmiş canlı fotoğrafları ve en son özellikleri


HTC 10’un son sızdırılan görüntüleri, üreticinin bir sonraki amiral gemisi modeline ait olduğu iddia edilen özelliklerle birlikte gün yüzüne çıktı. Daha önceki sızıntılarda da gördüğümüz gibi, HTC One M9’daki kare tasarımlı kamera yerine, HTC One (M8)  modelinde görülen yuvarlak kamera tasarımı gelmiş.

Kameranın yanında bir çift LED flaş ve muhtemelen bir lazer otomatik odak noktası mevcut. HTC 10 üzerinde bulunan yivli kenarları kullanıcının cihazı daha iyi kavramasını sağlayacak.  Ve telefonun en az iki farklı renk seçeneği olacağını görebilirsiniz.

Daha önce gelen özellik bilgilerine gelince HTC 10’un 1440 x 2560 QHD çözünürlüğe sahip 5.15-inç Super AMOLED ekran ile donatılmış olması bekleniyor. Kaputun altında bulunan Snapdragon 820 yonga seti dört çekirdekli işlemci ve Adreno 530 GPU içeriyor. 4GB RAM, 32GB dahili depolama ile birlikte gelecek olan telefon,  Nexus 6P ve Nexus 5X modellerinde bulunan  Sony IMX377 sensörü ile 12MP arka kamera içerebilir.

HTC 10, 12 Nisan tarihinde tanıtılacak. Bakalım HTC büyük rakipleri LG ve Samsung karşısına alternatif olabilecek bir akıllı telefon çıkarabilecek mi?

Sonraki sayfalarımızda HTC 10’un sızdırılan canlı görsellerini inceleyebilirsiniz.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!