HTC One M9 Satışa Çıkıyor


HTC 1 Mart’ta  duyurduğu yeni nesil amiral gemi modeli One M9’u kendi yuvasında satışa çıkarıyor. Akıllı telefon, 16 Mart tarihinden itibaren Tayvan’da raflardaki yerini alacak.

HTC’nin MWC 2015 kapsamında düzenledikleri etkinlik ile resmiyet kazandırdıkları yeni nesil akıllı telefonu One M9 1 Mart tarihinde tüm dünyaya duyurulmuştu. Akıllı telefon şimdi ise raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Şirket yeni amiral gemi modelleri One M9’u ilk olarak 16 Mart tarihinde kendi ülkesinde satışa sunacak. Ayrıca şirket modelin 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile satışa sunulacağını da doğruladı.

Fiyatlara geldiğimizde ise 32 GB’lık model 693 dolar iken 64 GB’lıkmodelde 756 dolar seviyesinde bir fiyata sahip olacak.

Mart ayının sonunda ülkemizdeki rafları süsleyecek olan akıllı telefonun Türkiye’deki fiyatı ise henüz açıklanmış değil.

Qualcomm’un piyasadaki en yetenekli yongaseti Snapdragon 810 ile çalışan akıllı telefon 3 GB RAM‘e ve 5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana sahip. 20 Megapiksel ana kamera ile Ultrapixel ön kamera kullanan telefon Android Lollipop işletim sistemi ile çalışıyor. Gücünü ise 2840 mAh bataryadan alıyor.

ShiftDelete

Haberin Tamamı İçin: http://shiftdelete.net/htc-one-m9-satisa…

Etiketler

android HTC MWC 2015

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!