Illdy WordPress Teması


Lldy, tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olması için Bootstrap ön uç çerçevesine dayalı çarpıcı bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Bu tema iş, açılış sayfası, portföy veya diğer yaratıcı web siteleri için çok uygundur. Bu, WordPress Customizer’a ağır yük getirir ve bu nedenle canlı önizleme modunda web sitenizi oluşturabilirsiniz. Bu, web sitenizde gerçekleşen değişiklikleri gerçek zamanlı olarak yaptıkça görebileceğiniz anlamına gelir. Bu bizim en esnek WordPress temamız ve özel ve ticari web siteleri için tamamen ücretsizdir. Web siteniz her zaman istediginiz kisiselleþtirmeyi saðlamak için çoklu bölümleri olan Illdy’nin bir sayfa kurulumu sayesinde her zamankinden daha iyi görünecektir. Bu, kullanmak isteyeceğiniz tek ücretsiz WordPress teması ve desteklerimiz iddialarımızı desteklemek için var.

1. Illdy Tema Nasıl Kurulur?

Bu kılavuz, indirdikten sonra Illdy’yi veya başka bir WordPress temasını nasıl yükleyeceğinizi ve zaten .zip arşiviniz olduğunu gösterecektir.

2. Ön Sayfayı Yapılandırma

Bu videoda, burada görebileceğiniz Illdy tema demo için web sitenizin ön sayfasını nasıl kurduğunuzu öğreneceksiniz.

3. Jumbotron / Large Hero Image Nasıl Kurulur

Bu kısa videoda, Jumbotron’un kurulumunu veya Hero Image adlı videoyu nasıl öğreneceksiniz. Bu temayla birlikte kişisel ve ticari kullanım için varsayılan bir resim var, ancak istediğiniz diğer resmi de kullanabilirsiniz. Jumbotron WordPress ile yapılandırılabilir WordPress Panel >> Görünüm >> Özelleştirme >> Jumbotron

4. Bölüm Hakkında Nasıl Yapılır

Bu temayla ilgili tüm değişiklikler WordPress özelleştirici ile yapılabilir ve bu bölümler arasında benzerlikler vardır. İlk ön sayfa bölümünü hazırladıktan sonra diğerlerinin nasıl çalıştığını anlayacaksınız. Bu örnekte, WordPress Dashboard üzerinden yapılandırabileceğiniz Hakkında bölümünü nasıl yapılandıracağınızı göstereceğiz >> Görünüm >> Özelleştirme >> Hakkında

5. Yeni Proje Nasıl Eklenir?
6. Görüşler Nasıl Eklenir?

Bu kısa kılavuzda, Illdy teması için Referanslar bölümünü nasıl etkinleştireceğinizi ve yeni referansları nasıl ekleyeceğinizi öğreneceksiniz. Özelleştir >> Başvurular >> Genel >> “Bu bölümü göster” bölümüne giderek, bu bölüm ön sayfadan da kaldırılabilir.

7. Hizmetler Bölümünü Nasıl Yapılandırırız?
8. Blog Nasıl Kurulur?
9. Birinci Sayaç Nasıl Kullanılır?

 

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!