İş makinesi gibi telefon! CAT S50c [Video]


Sağlamlığın öne çıktığı mobil cihazlar ile PC’leri ağır sanayi ve fabrika gibi ortamlarda çalışanlarda sıkça görmekteyiz. Akıllı telefonlarda özellikle toza ve suya dayanıklığının ön planda olduğu şu günlerde sağlamlığı ile ön plana çıkan bir ürün tanıtıldı. 

İş makinaları konusunda dünyanın en güçlü firmalarından birisi olan Caterpillar‘da Amerikalı Verizon Operatörü için geliştirdiği ve sağlamlığı ile öne çıkan yeni bir telefon tanıttı.

 

S50c kod ismine sahip bu telefonun 1280x720p, 4,7 inç boyutunda Gorilla Glass ve özel krılmaz cam ile de sağlamlaştırıldığının altını çizelim. Ekranın en önemli özelilğiklerinden birisi de hem ıslakken hem de eldivenle rahatlıkla kullanılabilmesi. Snapdragon 400 işlemci, 8GB Hafıza ve 1GB RAM desteği olan telefonun 2630 mAh pil gücü var. Bu ekran boyutunda ve bu donanımda bir telefon için oldukça yeterli sayışabilecel bu pil gücüyle telefonun günlük döngüyü tamamlayabileceğini düşünüyoruz.

399 dolar fiyat etiketiyle önümüzdeki günlerde satışa sunulacak bu ürünün başarılı olup olmayacağını bekleyip göreceğiz…

Gerçek Olduklarına İnanmakta Zorlanacağınız 7 Canlı

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!