İşte Samsung Galaxy S7!


Bu yılın en merak edilen telefonlarından biri kuşkusuz Samsung‘un yeni amiral gemisi olacak Galaxy S7 ve kardeşi Galaxy S7 Edge olacak. Şimdiye kadar çıkan tüm detayları ise size daha önce buradan “Efsane mi, Kestane mi?” konseptimizde paylaştığımız S7 konusunda Webtekno haklı çıkmış diyebileceğimiz bir durum ortaya çıktı.

Çünkü Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılacak olan Galaxy S7, kongre öncesi Samsung, yaptığı bir sunumda Galaxy S serisini gösterirken net bir şekilde Galaxy S7’ye de yer vermiş. Yani buradan hareketle Samsung Galaxy S7’nin tasarımı ve başlıca özellikleri de kesin olarak belli oldu.

Yukarıda görebileceğiniz gibi PhoneArena tarafından yapılan sızıntıda Galaxy S7’nin 5.1 inç 2K ekrana ve Exynos 8890 ve Snapdragon 820 çipsetlerine sahip iki modele sahip olacağını ve 4GB RAM barındıracağı görülmekte. Ayrıca size bahsettiğim gibi 12MP BRITECELL teknolojisini kullanan bir kameraya sahip olacak olan Galaxy S7, yine size buradaki yazıda bahsettiğim gibi görünürde MP düşürüyor olsa da kalite bazında çok daha iyi bir iş çıkaracak.

Ülkemize daha önce de olduğu gibi Exynos 8890 modelinin gelmesi ihtimalinin yüksek olduğunu belirtelim. Eğer böyle olursa işimize daha çok yarayacaktır. Çünkü aşağıda görselini görebileceğiniz benchmark testine göre Exynos 8890’a sahip Galaxy S7, normalinden çok daha iyi performans verdiği görülüyor.

Sonuç olarak oldukça iyi bir telefon geleceğini anlayabildiğimiz bu detaylara göre “Başka hangi özellikler olacak?” diye merak edenleri de buraya alalım. Şimdiye kadar çıkan sızıntılar ve kendi tahminlerimizi görebilirsiniz. Tasarımı da aşağıdaki videoda yer alıyor;
 

Etiketler

galaxy s7 Samsung

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!