Kaptan Amerika 3 izle hdfilmkablosu.com


Kaptan Amerika 3 izle
Filmimiz 2016 yılının en iddialı filmlerinden olan Kaptan Amerika 3: İç Savaş, Filmimizin türüne bakacak olursak bilim kurgu, aksiyon, fantastik ve gerilim türünde. Düzen bozulduğu zaman ortaya elbet adalet sağlayıcıları çıkar bizim kahramanlarımız da öyle. Dünyada var olan gittikçe bozulurken şehirlerde suç oranı artarken, savaşlarda kan gövdeyi götürürken süper kahramanlarımız bu zulme sessiz kalmamaktaydılar. Ama her insanın olduğu gibi kahramanlarımızın da özgür düşünceleri vardı ve bu düşünceler, herkeste farklıydı kimisi arkadaşlarına kimisi devletine kimi ise kendi çıkarına önem veriyordu. Stan lee, iç savaşın çizgi romanını çıkardığında marvel fanları adeta şok olmuştu çünkü; Sadece kötülere karşı savaşan adalet sağlayıcılara birbirine giriyordu. Sizde filmde neler yaşanacağını biraz uyandırmışımdır sanırım ama filmdeki ana konuya geçmeden önce Kaptan amerika serisinin ilk 2 filminde neler yaşandı onu anlatmak isterim. 1. filmimiz Kaptan amerika ilk yenilmez 2011 de çekildi. Ne oluyordu peki filmde 2. dünya savaşı yıllarında steve rogers adında bir elemanımız vardı kendisi ülkesini çok seven ve sürekli orduda görev alıp savaşmak isteyen bir elemandı.

Ama kendisine vücudu sürekli engel oluyordu ama sıska vücudunun açığını cesaretiyle kapatacaktı. Hidra örgütüne karşı savaşan amerikan devleti zor zamanlar geçiriyordu savaş gittikçe zorlaşıyordu çünkü ve çok sayıda kayıp vermeye başlamışlardı. Bunun üzerine amerikan devleti bilim adamlarına bir silah yapmalarını emretti bunun için bilim adamları bir süper asker projesine başladı. Ama bu proje henüz test edilmemiş ve deneyin uygulanacağı kişinin akıbetinin ne olacağı bilinmiyordu. Kaptan Amerika 3 izle ve ülkede gönüllü asker aranmaya başladı ama hiçbiri buna yanaşmıyordu. Cesareti cüssesinden büyük olan elemanımız steve rogers gönüllü olmuştu. Deney sonrası sıska vücudu adeta canavarlaşmıştı ve kendisine bir insanın kat kat üstü kuvvet gelmişti. Steve rogers adındaki sıska elemanımız kaptan amerika olmuştu. Tanıdığı yakın arkadaşları olan bucky ve birkaç kişiyle daha bir özel ekip kurmuştu bir nevi özel harekaat timi. Sürekli gizli operasyonlar yaparak Hidra örgütünü içten içe çökertmişti, ama son darbeyi indirirken kaptan amerikanın bulunduğu uçak kutuplara yakın bir yere düşmüştü düştüğünde kaptan bilincini kaybetmiş ve derin bir uykuya dalmıştı.

Uçakta yer bulucu yoktu yıllarca arandıktan sonra aradan yaklaşık 60 sene geçtikten sonra bulunmuştu vücuduna yapılan deney onun yaşlanmaması na yol açmıştı. 2014’de çekilen 2. filmimiz kış askeri’nde ise ortalık baya karışmıştı yenilmezler le birlikte kötülere karşı savaşan kaptan amerika modern dünyaya uyum sağlamaya çalışıyordu. Kaptan amerikanın S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca steve dünyayı tehlikeye atan bir entrikaya çekiliyordu. Black widow’la beraber S.H.I.E.L.D.’ın içinde bulunan pararel yapıyı ortaya çıkarıp çökertmek isterken ve kendisini öldirmeye çalışan profesyonel paralı askerleri teker teker indirirken karşısına en az kendi kadar güçlü bir eleman çıkıyordu kış askeri, steve daha sonra bu askerin 2. dünya savaşında öldü sandığı arkadaşı bucky olduğunu anlıyordu.

Hidra onu yaralıyken bulmuş ve ona tıpkı kendi üstünde yapılduğı gibi deneyler yapmıştı. S.H.I.E.L.D.’ın içinde bulunan bu pararel yapıda Hidranın devamı niteliğindeydi. 2016 filmleri sonunda kış askerinide ikna eden steve onunla beraber savaşarak S.H.I.E.L.D.’ın içinde bulunan bu pararel yapıyı ortadan kaldırıyordu. Serinin ilk 2 filminde ne oldu hatırladık gelelim Kaptan Amerika 3: İç Savaş’a, kaptanın yakın arkadaşı doğru yolu bulmuş ve onunla beraber çalışmaya başlamıştı. Ama S.H.I.E.L.D. onun yaptıklarını görmezden gelemezdi ve yargılanmasını istiyordu kaptan amerika buna izin vermeyince ortaya devlet tarafından görevlendirilen kahramanlarımız çıkıyordu bazı kahramanlar kaptan amerikayı bazı kahramanlar S.H.I.E.L.D.’ı haklı buluyordu. Bunun için ortaya 2 grup çıktı bir tarafının reiliğini kaptan amerika öbür tarafınkini ise Demir adam yapıyor. Filmde daha önceden filmleri çekilmiş çoğu süper kahraman ve yeni tanışacaklarımız var. Neyse çok konuştum filmimiz genel olarak böyle Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Kaptan Amerika 3: Kahramanların savaşı izle, Kaptan Amerika 3: İç savaş izle, Kaptan Amerika 3: Civil War izle ve birçok detay sitemizdedir.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!