LG G2’ye Android 5.0 Lollipop 2.Çeyrekte Gelecek


Güney Koreli teknoloji devi LG’nin en popüler akıllı telefonlarından biri olan G2 henüz Android 5.0 güncellemesini almış değil. Kullanıcıların merakla beklediği güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bilinmezken LG Hindistan Twitter üzerinden G2 kullanıcılarını sevindirecek bir Tweet paylaştı.

LG Hindistan Android 5.0 Lollipop güncellemesinin LG G2’ye bu yılın 2.çeyreği içerisinde sunulacağını söyledi. 2.çeyreği baz alacak olursak güncellemenin Nisan-Haziran ayları içerisinde yayınlanacağını görüyoruz. LG G2’yi Android Lollipop’a yükseltmek için bekleyen kullanıcılar ne kadar sabreder bilemiyoruz ancak güncelleme için maalesef bir kaç hafta veya maksimum 1 ay beklemek zorunda kalacak. birçok kullanıcı tarafından bekleniyor.

LG’nin Türkiye kullanıcıları için güncellemeyi ne zaman yayınlayacağı net olarak bilinmiyor ancak, bizim kullanıcılara tavsiyemiz gelecek sürümün sorunlarla gelmesi yerine biraz geç olsada tamamen stabilize edilmiş bir güncellemenin sunulmasını arkasına yaslanıp beklemesi.

teknolojioku

Haberin Tamamı İçin: http://www.teknolojioku.com/haber/lg-g2y…

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!