Logitech MX Master ile hassasiyet, hız ve konfor elinizde!


Şık tasarımı ile dikkat çekenLogitech MX Master Wireless Mouse’un programlanabilir çok yönlü kontrol, hız ve hassasiyet özellikleri ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Logitech MX Revolution ve Logitech Performance MX’den oluşan serinin son üyesiLogitech MX Master Wireless Mouse’unele uygun şekilde, konfor, hız ve kontrol için tasarlandığıı görüyoruz. Elinizi ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimini sunmakta.

1427205495_logitech-customformatmxmasterfob1.jpg

Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma moddan yüksek-hızlı kaydırma moda otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahipLogitech MX Master Kablosuz Mousesayesinde tek çevirme hareketiyle sayfalar arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.

Logitech MX Master Kablosuz Mouse, hıza duyarlı tekerleğe ve sağ sol kaydırma yapmanızı sağlayan baş parmak tekerleğine sahiptir. Windows® ya da Mac® bilgisayarınıza, Logitech Unifying alıcı veya Bluetooth® Akıllı Teknoloji ile bağlayabilirsiniz. Aynı anda masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet gibi üç farklı cihazla eşleştirebileceğiniz MX Master’ın. Easy-SwitchTMbutonuna tek dokunuşla seçtiğiniz cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıcamouse’un üstünde Mac® bilgisayarınızdaki dokunmatik hareketleri atayabileceğiniz özelleştirilebilir bir tuş bulunmaktadır.

1427205513_img8757.jpg

Logitech OptionsTMyazılımıMX Master’ın tuşlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirme imkanı sağlarken, Logitech Darkeld LaserTMözelliği neredeyse her yüzeyde, camda veya parlak zeminlerde bile kullanım olanağı sağlıyor.

Şarj edilebilir bataryası bulunan MX Master’ı tam şarj ile 40 gün kullanılabilir; dört dakika şarj ile bir gün boyunca kullanabilirsiniz. Üzerindeki ışık göstergesi ile şarjın azaldığını bildiren MX Master’ı şarj ederken de kullanmaya devam edebilirsiniz.

1427205526_logitech-customformatmxmasterctg.jpg

  • Logitech MX Master Wireless Mouse’un tavsiye edilen 99.99€’luk yurtdışı satış fiyatıyla Mayıs 2015’te Türkiye’de satışta olması bekleniyor.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!