MSPY Yazılımı Ne Gibi Avantajlar Sunar?


mspy-sipariş-ver

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün riskler de artış göstermektedir. Özellikle sosyal ağlarda tüm vaktini harcayan çocukları tehlikelere karşı kontrol etmek zordur. Fakat mSpy casus yazılım gelişen teknolojik koşullarda çocuklarınızı korumanın en kolay yoludur. Mspy güçlü bir casus yazılımı olmakla birlikte, hem hesaplı, hem de kolay kuruluma sahip bir programdır. Peki mSpy yazılım sizlere ne gibi avantajlar sunmaktadır?

  • Ebeveynler çocuklarını daha yakından takip ederek koruyabilmektedir.
  • İşverenler şirket çalışanlarını takip ederek sızıntıları engelleyebilmektedir.

Mspy piyasada bulunan birçok izleme yazılımına göre ek avantajlar içermektedir. İlk olarak sizlere maliyet avantajı sunmaktadır. Oldukça uygun bir fiyata birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Diğer özelliği ise İphone, Android, BlackBerry, Windows Mobile ve Symbian ile uyumlu olarak kullanılabilmesidir. MSpy müşterilerinden desteklerini esirgememektedir. Haftanın 7 günü canlı telefon desteği ile müşterilerinin sorunlarına anında çözüm sağlamaktadır. Tüm avantajları göz önüne alındığında mSpy diğer casus yazılımlara oranla hem uygun fiyat, hem de sınırsız destek hizmeti sunmaktadır.

Mspy yazılımı sizleri çocuğunuzun, çalışanlarınızın dünyasına ulaştırıyor. Görünmez ve gizli takip sistemi ile sizden habersiz ortalıkta dönen gizli kalmış her şeyi mspy ile kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ayrıca takip edeceğiniz telefon kullanıcısının bulunduğu yeri, gezdiği bölgeleri eş zamanlı olarak görebileceksiniz. Bununla da kalmayıp takip ettiğiniz telefona arama gelmesini istemediğiniz numaraları engelleme şansınız olacak. Bu sayede çocuğunuzun görüşmesini istemediğiniz kişiler tarafından aramasını engelleyebilirsiniz. Mspy şirketlerde zararlı ve girilmesi yasak olan sayfaları engellemenin de en kolay yoludur. Program sayesinde merak ettiğiniz kişilerin sosyal ağlardaki anlık mesajlaşmalarını ve paylaşımlarını online olarak takip etme fırsatı bulabilirsiniz.

Mspy mobil aygıt takip yazılımının belki de en önemli avantajlarından birisi çalınan telefonunuzdaki kişisel bilgileri uzaktan kontrol edebilmenizdir. Telefonunuz çalındığında risk altında olan bilgi ve fotoğraflarınızı uzaktan silebilir, aygıtı anında kilitleyebilir, verilerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu kaybettiğinizde ya da çalındığında kişisel verileriniz mSpy yazılımı sayesinde güvenle korunur. Daha ayrıntılı bilgi ve müşteri yorumlarına  www.mspy.gen.tr adresinden erişebilirsiniz.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Emrah

Çarşamba Kasım 18th, 2015

bu programın fiyatları çok uygun, 1 aylık almıştım.

Ali

Çarşamba Ocak 13th, 2016

WhatsApp mesajlarını da görüyor mu?

Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!