Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi


Sosyal medya platformları içerisinde çok fazla ilgi gören ve tercih edilen Twitter dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Twitter tarafından geliştirilen Periscope ise kısa zamanda tüm dünyada büyük bir ilgi görmüş ve çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Uygulama yüklü olduğu akıllı telefonlardan canlı yayın yapılmasını sağlamaktadır. Kişilerin yaptıkları yayınları anlık olarak uygulamayı kullanan herkes görebilmektedir. Akıllı telefonlarına uygulamayı yükleyen kişilerin oldukça kolay bir şekilde sorunsuz olarak yayınlara başlaması oldukça kolaydır. Uygulama için kısa bir kayıt işlemi ile kullanılabilmektedir. Ayrıca isteniz ise Twitter hesapları ile uyumlu şekilde kullanıcı adınızı ayarlamanız mümkün olmaktadır.

Dünya üzerinde çok fazla ilgi gören ve tercih edilen bu uygulama oldukça başarılı ve sorunsuz çalışmaktadır. Yüksek kalitede video çekimi yapılabilmekte ve bunu diğer kullanıcılara sorunsuz şekilde aktarabilmektedir. Telefonlardan canlı olarak dünyanın herhangi bir bölgesinde yapılan canlı yayınlar bu uygulama ile izlenebilmektedir. Bu sebeple de çok fazla ilgi gören Periscope indir ile kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Bunun yanında uygulama içerisinde yapılacak yayınlar ve bunları izlemek de ücretsiz olmaktadır. Etrafta ve etkinliklerde olanları ve sosyal olaylar yanında festival ve birçok farklı meydana gelen gelişmeleri bu uygulama ile insanlara duyurmak mümkün olabilmektedir. Yapılan yayınların kayıtları uygulama içerisinde 24 saat kalmakta ve sonra otomatik şekilde silinmektedir.

Farklı alanlardaki olay ve durumların canlı olarak yayın yapılması yanında toplantıların veya kişisel olarak yayın yapılması konusunda bu uygulama kullanılmaktadır. Uygulama üzerinden kayıtlı olan kişileri takip ederek yayın yaptıklarında haberdar olmak mümkündür. Bu hesaplar Twitter üzerinden alınabilmektedir. Uygulamada yayınların açılması sırasında Twitterdan da takipçilere bildirim yapılması sağlanmaktadır. Bu şekilde Periscope uygulaması üzerinde yayın yapan kişisinin takipçilerine ulaşması sağlanmış olmaktadır. Uygulamada yayınların çok izlenmesine göre bir sıralama yapılması yanında harita üzerinden de yayınlar izlenebilmektedir. Bu durumda size en yakın yayını izleyebilirsiniz. Günümüzde yüzbinlerce kullanıcısı olan bu uygulama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

iOS için periscope buradan , Android için periscope indir buradan. Uygulama hakkında geniş çaplı bilgiye www.periscopeindir.org ‘dan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!