Potansiyel Müşterilerinize SEO ve Google Reklamları ile Ulaşın


Arama motorlarında üst sıralarda yer alarak ürün yada hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilere Google gibi arama motorlarından ilk sayfadan ulaşabilmek mümkün.

Google dostu bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) danışmanlık firması anlaşıp sitenizin SEO uyumlu olmasını sağlamaktır. Ve daha sonra istediğiniz anahtar kelimelerde arama motorlarının organik arama sonuçlarında yani reklam olmayan alanlarda üst sıralarda yer alabilirsiniz. Bu sayede hem yüksek  rekabetten üstün ayrılmış olacak hem de kısa zaman içerisinde de markalaşma yönünde ilerlemiş olacaksınız.

Google’da ilk sayfada yer almanın diğer bir yolu da reklam vermektir. Google reklam platformu ile sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler sizi bulur. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız.

Google’da ilk sayfada olup daha fazla kişiye ulaşmanın yanında sıradan bir web tasarım yerine dönüşüm optimizasyonu iyi ayarlanmış web sitesinin de önemli bir payı var.

Gerek Google reklamları gerekse de SEO konusunda Türkiye’de profesyonel olarak bu hizmetlerden faydalanmak için Laysos firmasını sitesini tavsiye ederim.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Panel Çit Fiyatları

Cuma Haziran 2nd, 2017

Harika bir paylasim ellerinize saglık tskler kolay gelsun

Seo uzmanı

Pazar Nisan 8th, 2018

Ülkemizde de web sitesi sahipleri nihayet Seo çşalışmasının önemini kavramaya başlıyor, yavaş da olsa. Seo hizmeti almak bir çok dijital pazarlama seçeneğine göre çok daha ekonomik ve daha kalıcı sonuçlar veriyor. O yüzden özellikle kurumsal siteler ve eticaret siteleri için çok çok önemli.

Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!