Samsung Galaxy A03 sonunda Hindistan’a gidiyor


Başlangıçta Kasım ayında duyurulan Samsung Galaxy A03, bazı pazarlarda zaten mevcut, ancak Hindistan’da mevcut değil. Bugün Koreli şirket, hindistan pazarı için resmi olarak başlatarak bunu düzeltmenin ilk adımını attı.

Cihaz zaten Samsung’un Hindistan web sitesinde listelenmiştir ve Hindistan için sadece bir RAM / depolama kombinasyonu var gibi görünüyor: 3/32GB. En azından Samsung’un web sitesine gidersek. Bununla birlikte, FoneArena’ya göre, perakende mağazalarından 4/64GB yapılandırmada da bulunmalıdır.

Eminim şimdiye kadar fiyatı merak ediyorsunuzdur. Giriş seviyesi model INR 10.499 için giderken, üst model INR 11.999 olarak fiyatlanır. Bunlar tesadüfen birkaç gün önce bir perakendecinin iç sisteminden sızan tam fiyatlardır.

Galaxy A03, orta gövdede V şeklinde çentikli 6.5 inç 720×1600 HD+ LCD ekran, 5 MP ön kamera, Unisoc T606 yonga seti, LED flaşlı 48 MP arka kamera ve 2 MP derinlik sensörü, 3.5mm kulaklık jakı ve 5.000 mAh pil ile birlikte geliyor. Android 11’i One UI Core 3.1 ile çalışır ve özel bir microSD kart yuvasıyla çift SIM desteğine sahiptir.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!