Samsung Galaxy S9, Snapdragon 845 cipinin ilk serisini tümüyle piyasaya sürdü


Ağustos ayında, Samsung’un Galaxy S9 ve S9 + ikilisi için hemen hemen tüm mevcut Snapdragon 845 yongalarını Qualcomm’dan satın aldığını duyduk. Bugün yeni bir rapor yeni yongasetinin tüm ilk üretim çalışmalarının S9 telefonları için Samsung’a satılacağını doğruladı.

Snapdragon 845’in içerdiği S9 ve S9 +, şaşırtıcı olmayan bir şekilde ABD pazarına gidecek. Diğer akıllı telefon üreticileri, bu açıdan rakipleri karşısında bir kez daha bir pazara daha avantaj sağlayacak olan Samsung ile karşılaştırıldığında daha sonraki bir noktada 845’e erişecek.

Temelde burada açıklanan aynı şey S8 ikilisi ve Snapdragon 835 ile gerçekleşti. Samsung, bu çipin tüm birimlerini satın alarak, LG’nin G6’daki eski Snapdragon 821’i kullanmasını zorladı; diğer şirketler basitçe amiral gemisi lansmanlarını erteledi. 835’lerin iyi bir şekilde tedarik edilmesini sağlamak için birkaç ay.

Aynı kaynak, S9 ikilisinin her zamankinden bir ay önce başlayacağını iddia ediyor; bu da Mart ayının ortalarında mağazalarda olmasını bekleyebiliriz anlamına geliyor. Eğer bu doğruysa, Şubat sonunda MWC’de yapılan bir duyuru muhtemel görünüyor.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!