Samsung Galaxy TabPro S İnceleme


12 inçlik geniş ekranı ve klavyesi ile birlikte hem pill hem de bir dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Samsung Galaxy TabPro S, ince ve şık yapısı ile dikkatleri çekiyor. Bakalım Galaxy TabPro S modeli bizlere neler sunuyor?

Galaxy TabPro S Kutusundan Çıkıyor

Samsung’un Home Windows işletim sistemli 2’si 1 arada modeli Galaxy TabPro S ofimize ulaştı. Biz de…

Samsung Galaxy TabPro S fiyatı

Özellikle sunduğu şık tasarım ile premium bir cihaz olan Samsung Galaxy TabPro S, ülkemizde 2999 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Hem tasarımı hem de fiyatı ile iPad Pro 12.9 inç modeline rakip olan Galaxy TabPro S‘in en büyük avantajı ise klavyenin kutu içerisinde gelmesi.

Samsung Galaxy TabPro S incelemesi

Pill pazarının en ince ürünlerinden biri olan Samsung Galaxy TabPro S, yalnızca 6.3 mm kalınlığa ve 693 gram ağırlığa sahip. Metal şık bir tasarım ile karşımıza çıkan cihazın tablet kısmı ise 4.9 mm kalınlığında.

Samsung Galaxy TabPro S : Hızlı Bakış

Yeni başlattığımız hızlı bakış video serimizde, ürünleri sizlere daha hızlı ve kompakt bir…

Samsung Galaxy TabPro S özellikleri

12 inçlik başarılı bir ekran ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy TabPro S, 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde SuperAMOLED bir panel kullanıyor. 6.3 mm kalınlığında ve 693 gram ağırlığında olan cihaz, işlemci tarafında Intel’i tercih etmiş.

Yeni nesil çift çekirdekli Middle M – 6Y30 Twin Center işlemcisini kullanan Samsung Galaxy TabPro S, FOUR GB RAM‘e ve 128 GB ile 256 GB‘lık SSD depolama seçeneklerine de sahip durumda.

Hem önde hem arkada FIVE magepiksellik kamera kullanan Galaxy TabPro S, bir adet USB Sort C bağlantısı sunuyor. Bluetooth, NFC ve AC tabanlı Wi-Fi teknolojileriyle beraber geniş bir kablosuz ağ desteği sunan cihaz, 5200 mAh büyüklüğünde bir bataryaya da sahip.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Samsung Galaxy TabPro S inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.