Samsung’dan Orta Segmente 128 GB Desteği


Samsung

Samsung, orta seviye cihazlarda kullanılmak üzere 128 GB’lık yeni belleklerini duyurdu. Yüksek depolama alanı için artık fazla fiyat ödemeyeceksiniz.

Samsung geçtiğimiz gün sessiz sedasız Galaxy Tab A serisi tabletlerini duyurmuştu. Firma bugün de orta seviye cihazlar için önemli bir adım attı. Bildiğiniz gibi 128 GB depolama alanına sahip olan telefonların fiyatı çok yüksek oluyor. Örneğin iPhone 6’nın 16 GB’lık modeli 2.499 TL’ye satılırken 128 GB’lık modeli 3.199 TL’ye satılıyor.

Samsung bu fahiş fiyatlandırmanın önüne geçebilmek ve orta seviyeli cihazlara uygun fiyatla 128 GB depolama alanını sunabilmek için yeni belleklerini tanıttı. Samsung eMMC 5.0 teknolojisi ile geliştirilmiş performansı da iyi olduğu söylenen 128 GB bellekli orta seviye cihazları yakın zamanda görebiliriz.

Samsung üst seviye cihazlarında Galaxy S6 ile gelen ve daha hızlı veri transferi gerçekleştiren UFS 2.0 teknolojisi ile geliştirilen bellekleri kullanmaya devam edecek.  Bakalım ilerleyen aylarda yüksek kapasiteli belleğe sahip cihazların fiyatları nasıl olacak.

ShiftDelete.Net

Etiketler

iPhone Samsung

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!