SESLENDİRME SANATÇILARI VOİCEBROS’TA TOPLANDI!


Seslendirme, neredeyse ilk filmlerin çekilmesiyle başlayan ve zamanla mesleğe dönüşen bir alandır hatta daha doğru bir kullanımla bir sanat dalıdır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hem seslendirme yapan seslendirme sanatçıları hem de bu alanda teknik anlamda çalışan insan sayısı gün be gün artıyor. Hızla gelişen bu sektörle ilgili olarak hala bilinmeyenler var. Bir seslendirme sanatçısı bu işe nasıl ve nereden başlamalı, bu işi nasıl ve kiminle yapmalı? Bu ve bu gibi birçok soruya yanıt veren bir platform var, Voicebros. Seslendirme sanatçılarının, işlerini gönül rahatlığıyla yapabilecekleri ve müşteri bulabilecekleri internet üzerindeki yeni iş yerleri Voicebros.

Voicebros nedir, nasıl çalışır ve neden Voicebros sizin için en iyisi gibi genel sorulara cevaplar bularak, bu yeni iş yeri hakkında sizlere bilgi verelim.

Öncelikle bir seslendirme sanatçısının ihtiyaçlarını karşılayacak bir ajansa ya da freelance çalışabileceği bir platforma sahip olması gerekiyor. Aksi taktirde tek başınıza çok daha fazla işi yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Neyse konumuza dönelim. Bir ajansa çalışmayı tercih eden seslendirme sanatçıları, tek başlarını da iş yapmak istiyorlarsa Voicebros’a kaydolabilirler. Freelance çalışan seslendirme sanatçıları için ise tam bir iş yeri görevi görecek olan bu platform, sizlerle çalışmak için bekliyor.

Voicebros Nedir?

Voicebros, seslendirme sanatçısını müşteriyle, müşteriyi de seslendirme sanatçısıyla buluşturacak olan, seslendirme üzerine kurulmuş bir platform. Bu platform, evinizde otururken bir iş anlaşması yapmanızı sağlıyor. Nasıl mı? Voicebros’a kayıt yaptıktan sonra, demo sesinizi hesabınıza yüklüyorsunuz. Müşterinin aradığı ses siz iseniz, iş yapmak için hazırsınız demektir. 28.000’den fazla üyeye sahip olan Voicebros, sizlere de yeni iş fırsatları bulmanıza yardım edebilir.

Voicebros, bu platform kadar profesyonel olan, üyeleri için güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için çalışıyor. Hem müşteriler hem de seslendirme sanatçılarının aradıklarını bulabilecekleri ve %100 memnuniyetle çalışacakları bir ortam oluşturmak öncelikli amacımızdır.

Voicebros Nasıl Çalışır?

Voicebros’a kaydolduğunuz andan itibaren, bu aileye dahil oluyorsunuz. Kayıt için herhangi bir ödeme yapmadan, müşteri ile seslendirme sanatçısı arasındaki köprüye ilk adımı atıyorsunuz. Kaydınız gerçekleştikten sonra seslendirme sanatçıları ses ekleyip müşteri ile iletişime geçmeyi beklerken, müşteri ise aradığı standartlarda sesleri aramaya başlayabilir. Seslendirme sanatçısının herhangi bir ödeme yapmasına gerek olmaz, fakat müşteriler seslendirme sanatçısıyla anlaştıktan sonra sanatçıya iş karşılığında ödemesi gereken miktarı öder. Yani Voicebros’a değil, yaptığınız işe para ödersiniz. Türkiye de seslendirme alanında hizmet veren çok fazla platform var, ama Voicebros bu alanda Türkiye’deki en büyük markadır. Böylesine bir marka ile çalışmak, sizin için de gönül rahatlatıcı olacaktır. Kim kendine garantiye almak istemez ki, değil mi?

En Önemli Soru İse, Neden Voicebros’u Seçmelisiniz?

-Öncelikle, sürekli ödeme yapmak zorunda kalacağınız bir platform değildir. Yaptığınız iş için para alır ya da ödersiniz. Voicebros, para akışını sağlayan bir köprü görevi görür ve herhangi bir komisyon almaz. Dediğimiz gibi, Voicebros, üyelerinin memnuniyetini amaçlayan, profesyonel bir platformdur.

-Bir diğer sebep ise, aradığınız sese ulaşmanızın garanti olmasıdır. Nasıl bir ses arıyor olursanız olun, mutlaka Voicebros’tan beklentilerinize yönelik sesi bulabilirsiniz. Ayrıca arama yaparken, aradığınız ses, dil ya da cinsiyet gibi birçok faktörü belirterek uğraşmadan ve vakit kaybeden işinizi yapmanız mümkündür. Yani sizi, kısa yoldan hedefinize ulaştırmak Voicebros’un prensipleri arasındadır.

-Voicebros’u seçmeniz için önemli bir diğer neden ise, bir muhatap bulabilmenizdir. Diyelim ki, seslendirme sanatçısının yaptığı işi beğenmediniz ya da farklı bir sorunla karşılaştınız ama ödemeyi de yaptınız, bu durumda paranız size iade edilecektir. Voicebros, öncelikle sizlerin memnuniyetini amaçlar ve bu sebeple de yaşadığınız problemleri çözmenizde yardımcı olunur. Seslendirme sanatçıları da müşteriden dolayı yaşadıkları sıkıntı ne olursa olsun, yaptıkları iş karşında anlaştıkları gibi paralarını alırlar.

-Seslendirme sanatçıları, yaptıkları işin karşılığında hangi miktarı belirlemiş olurlarsa olsunlar o miktar üzerinden anlaşma sağlanır. Yani çalışacağınız iş karşılığında alacağınız parayı siz belirlersiniz. Kelime başına belirlediğiniz miktarlar, site tarafından otomatik olarak müşteriye aktarılır. Belirlenen bu tarife üzerinden de seslendirme sanatçısına ödemesi yapılır.

-Müşteri ve seslendirme sanatçısı anlaştıktan sonra ödeme ve iş belirlenen zamanda teslim edilmek zorundadır. Müşteri, sanatçıdan istediklerini ilettikten sonra uğraşması gereken başka bir prosedür olmaz. Seslendirme sanatçısı belirtilen sürede işi teslim eder ve anlaşma tamamlanır. Seslendirme ve ödemenin karşılıklı olarak zamanında teslim edilmesi zorunlu kurallardan biridir. Sıkıntıyla karşılaşılması halinde, mağdur bırakan tarafla ilgili olarak yaptırımlarda bulunulup, mağdur olan tarafla ilgili çözüm aranır.

Üyelerimizin memnuniyeti sayesinde her geçen gün, daha da büyüyoruz. Bu büyük platform, üyelerinin çıkarlarını gözeterek, mutlu bir şekilde çalışmalarını amaçlıyor. Kendiniz için bir iş yeri arıyorsanız Voicebros’a bir bakın deriz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!