Sevimli Panda TV Videoları İle Eğlenceli Oyun Saatleri


Sevimli panda TV videoları (Kemal Sunal Videoları Yunus idi Hızır İdi) ile eğlenceli oyun saatleri geçiren çocuklar oyuncak karakterlerini oluşturmak sureti ile oyun sırasında verilen mesajları kolaylıkla almaktadırlar. Küçük yaştaki çocukların öğrenmeye eğilimli olan beyinleri her hareketi ve kelimeyi hafızasına alarak günlük hayatında yetenekleri doğrultusunda yapmaktadırlar.

Zamanla tekrarlamış oldukları bu davranışlar alışkanlıklara dönüşerek çocukların yaşam biçimi olmaktadır. Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli oyun saatleri geçirmesi için hazırlanan oyun ve eğitim videolarında kız ve erkek çocukların günlük yaşamlarına uygun hareketler ve davranışlar kısa kesitler halinde işlenerek sıkılmadan seyretmeleri sağlanmaktadır. Sevimli panda TV videoları ulaşımı kolay her türlü elektronik cihazdan internet bağlantısı sayesinde çocuklara izletilmesi mümkündür. Tüm videoları indirmek veya sürekli seyredebilmek için kanala üye olmak yeterlidir. İnstangramdan da sevimli panda TV videoları kolaylıkla takip edilebilmektedir.

 Pamuk Prenses İle Elsa’nın Kızı Nisanın Oyun Videosu

Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli oyun saatleri geçirmeleri için çocukların zevkle seyredebileceği pamuk prenses ve Elsa’nın kızı Nisa videosu iki kız arkadaşın günlük yaşamda yapabileceklerini konu almaktadır. Elsa’nın kızı Nisa televizyon seyrederken televizyonun kenarındaki çiçeğin yıkılmış olduğunu görür. Annesinin bunu gördüğünde üzüleceğini düşünerek oturduğu yerden kalkar ve çiçeği düzeltir. Bu arada kapı zilinin çaldığını duyan Nisa kapıyı açar ve pamuk prensesi karşılar.

Nisanın annesi kızlar için çok güzel yemekler hazırlamıştır. Kızları hazırladığı yemekleri yemeleri için çağırır. Yemeklerini yiyen kızlar annelerinden izin alarak kumdan kale yapmak için dışarı çıkarlar. Kova, kürek ve tırmıklarını alan çocuklar kumdan büyük bir şato yapmaya karar verirler. Kovayı doldurduktan sonra ters çevirebilmek için önce Nisa hamle yapar fakat tek başına yapamayacağını anlar. Bunu gören pamuk prenses hiç tereddüt etmeden arkadaşına yardıma koşar. Birlikte kovayı ters çevirerek kumdan şatolarına kavuşurlar. Fakat Nisa ayağı takılıp kumdan şatonun üzerine düşer. Şatonun bozulmasına çok üzülmüştür.

Eliyle düzelterek verdiği şekle pamuk prenses de arkadaşını destekleyerek moralini düzeltir. Daha sonra havuza giren iki kız arkadaş su topu oynayarak oyunlarına havuzda devam ederler. Bir günlük oyunun ardından yorulan Nisa koltukta uyuyakalır. Annesi üzerini örterek yanağına bir öpücük kondurur. Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli oyun saatleri geçirmesini istediğiniz çocuklarınız için Youtube kanalını açarak üye olabilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!