Slaytlı Döviz Botu Scripti


Merhaba arkadaşlar sitenizde güncel olarak doların, euro’nun altının fiyatlarını gösterebileceğiniz bu bot sayesinde kullanıcılarına internette arama gibi gereksinimi duydurmayacaksınız.

Script kolay kullanımı sayesinde rahatlıkla sitelerinize entegre edebilirsiniz, Scriptin boyutu reklam ebatlarındadır, 468X60 reklam boyutundadır ve sitenizde istediğiniz bir yere entegre edebilirsiniz.

NbazvN

  1. Scriptin Kurulumu ve Kullanımı.
  2. Konun altında bulunan DOSYAYI İNDİR butonundan scripti indirin.
  3. Rar arşivi içerisindeki ” Dovizv3 ” kalsörünü sunucunuza atın.
  4. Son olarakda aşağıdaki kodu kullanarak sitenizde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz.
<iframe style="width: 468px; height: 60px" name="frame_adi"marginWidth="0" marginHeight="0" src="http://onur89tr.loomhost.com/Dovizv2/bot.php" frameBorder="0"scrolling="yes"></iframe>

Kod içerisindeki ” http://onur89tr.loomhost.com/Dovizv2/bot.php ” kısmını kendi sitenizdeki scriptin adresini yazmalısınız. ÖRN :  “ http://webinyo.com/Doviz3/bot.php

İyi Günlerde kullanın.

 

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


kızılcahamam haber

Cuma Kasım 20th, 2015

Bunu wordpress siteye entegre edebiliyormuyuz? Birde demo çalışmıyor maalesef.

Savaş Dersim Çelik

Cumartesi Kasım 21st, 2015

Merhaba

Tabi wordpress’e entegre edebilirsiniz. Normal bir şekilde kurulumu yapın sitenize wordpress’de istediğiniz bir alana iframe ile çağırabilirsiniz.

Ozgur

Perşembe Aralık 10th, 2015

Selam arkadaşım,

öncelikle emeğine sağlık. Hayalimdeki botu yapmışsın. Sıkıntıma gelince, sitede İnternet Explorer’ da sorunsuz çalışmasına rağmen Chrome ‘da bilgisayardan girdiğimde Altın, Euro ve Usd simgeleri çıkmıyor. Cepten Chrome ile girdiğimizde de sadece saat resmi var. Bir slayt hareketi mevcut ama sadece saat resmi gözüküyor. Yazılar falan yok.

Son olarak cep uyumlusu yapılıyor mu. Mobil uyumlu sitem var ancak girdiğimde uzuyor bot.

Yardımlarınızı rica ederim.

Şimdiden teşekkürler,

Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!