Sunny SS4G7 Sole İnceleme


Daha önce incelediğimiz Sunny Mira modelinin küçük kardeşi konumunda olan Sunny SS4G7 Sole, özellikle uygun fiyatı ile dikkatleri çekiyor. Bakalım Sunny Sole bizlere neler sunuyor?

Sunny Mira İnceleme

Uygun fiyatı ve şık tasarımıyla dikkat çeken Sunny Mira modelini inceledik. Cihaz uygun fiyatlı…

Sunny SS4G7 Sole fiyatı

Daha çok giriş ve orta segmente hitap eden bir cihaz olan Sunny SS4G7 Sole, ülkemizde 699 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Sunduğu teknik özellikler ve rakiplerinin fiyatları düşünüldüğünde ciddi bir rekabetin ortasına düşen cihaz, bazı alanlarda rakiplerinin bir adım gerisinde.

Sunny SS4G7 Sole özellikleri

5 inçlik IPS LCD bir ekran ile karşımıza çıkan Sunny SS4G7 Sole720×1280 piksel çözünürlüğe ve 294 PPI değerine sahip. Rakiplerine oranla kalın çerçevelere sahip olan cihaz, %67.64 ekran gövde oranı ile geliyor.

İşlemci konusunda MediaTek‘i tercih eden Sunny Sole, firmanın giriş işlemcilerinden olan MT6735‘i kullanıyor. Grafik işlemci olarak Mali-T720 MP2 kullanan cihaz, 2 GB RAM‘e ve 16 GB dahili depolama alınana sahip.

Altın ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan Sunny Sole, 156 gram ağırlığıda. 8.5 mm kalınlığa sahip olan Sunny SS4G7 Sole, arkada 13 önde ise 8 megapiksellik kamera kullanıyor. 64 GB‘a kadar microSD desteği sunan olan cihaz, 2000 mAh büyüklüğünde bir batarya ile geliyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Sunny SS4G7 Sole inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.