Telefonunu Easycep Güvencesi İle Sat


Cep telefonunun gerçek değerini bulmak için easycep.com güvenilir e-ticaret platformu doğru adrestir. Kullanıcılar için satış işlemini oldukça kolay hale getiren platformda işlemleri yapabilmek için öncelikle web sitesinin ana sayfasına girmek gerekir. Easycep firması ikinci el cep telefonu alan yerler denildiğinde akla gelen ilk güvenli firmadır.

Ardından ekranda bulunan telefonu sat linkine tıklayarak işleme başlanır, ekrana gelen sayfada satmak istenen cep telefonuna ait model girilir.

Telefon modeli sistemi üzerinde bulunmadığında ürünün kabul edilmesi ve herhangi bir teklif sunulması söz konusu değildir. Bu yüzden satılmak istenen ikinci el cep telefonunun sistem içerisinde bulunması gerekmektedir.

Kolay Satış

Modelin bulunmasının ardından yöneltilen sorular doğru şekilde cevaplandırılmalı. Daha sonra telefon için sunulacak olan tekliflere göz atmak mümkün.

Ancak telefon ile tam olarak eşleşmeyen seçim yapılmaması oldukça önemlidir. Yapılan teklifin beğenilmesi halinde telefon alım satım işlemlerinin yapıldığı internet sitesine ödemeyi nasıl alınacağına dair bilgi sunulur.

Ödemeler hesaba havale ya da EFT şeklinde yapılır aynı zamanda satıcı Easycep için geçerli olan hediye çekini alarak site içerisinde kullanma hakkı elde eder.

Hızlı Ve Güvenilir Ödeme

Alışveriş sitesi tarafından sunulan teklif 5 gün için geçerlidir, 5 günün ardından teklif değişiklik gösterir. İşlemlerin tamamlanmasının ardından telefon anlaşmalı olunan kargolara ücretsiz olarak bırakılır.

Sistem ve teknik ekip telefonu test ettikten sonra kontrolleri sağlanır, yapılan teknik inceleme sonucunda tarafından verilen fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir. Yapılan satışın ardından ödeme 5 gün içerisinde belirlenen yöntem ile easycep.com firması üzerinden satıcıya gönderilir.

Satışın gerçekleştirilmesi istenen akıllı telefonunun durumu sitede cevaplanan sorular ile eşleşmemesi halinde satıcı yeni bir fiyat teklifi sunulur.

Ücretsiz Kargo

Müşteri teklifi reddetmesi halinde telefon ücretsiz kargo ile geri gönderilir. Yapılan teklifin 5 gün süre içerisinde web sitesi üzerinden ya da e-mail aracılığı ile reddetme seçeneği bulunmaktadır.

Teklifin kabul edilmesi halinde ise telefon satılarak para 5 gün içerisinde belirlenen yöntemine gönderilmektedir. Telefonun satışında dolduran formda yer alan adres ve iletişim bilgilerine göre telefon anlaşmalı kargolar ile firmaya gönderilir.

Gerçekleşen işlemler esnasında oluşacak tüm kargo masrafları e-ticaret platformu tarafından karşılanır ve hiçbir ücret talebinde bulunulmaz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!