Uzman Psikolog Hakan Tokgöz İle tüm Sorunlarınızdan Kurtulun


Hakan Tokgöz, uzun yılardan beri psikolog ve rehberlik alanında eğitim almış ve alanında kendini kanıtlamış bir uzmandır. Konya psikolog Hakan Tokgöz tarafından alacağınız tedavi sonrasında kendinizi yenilenmiş hatta yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Çünkü kendisi EMDR ve hipnoz ile tedavi alanlarından tüm eğitimlerini almıştır ve bu alanda oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Kendine ait siteleri bulunan, kitaplar ve makaleler de yazan Hakan Tokgöz, sizlerin tedavi alanlarında bilinçlenmeniz ve hataya daha güzel bakabilmeniz için tüm donanıma sahiptir. Uzmandan cinsel terapiler, EMDR tedavisi, Hipnoz tedavisi, panik atak tedavisi, çocuk psikolojisi, erken boşalma ve vajinismus sorunları, kayı bozuklukları, aile ilişkileri, travmalar, korkular, panik atak gibi pek çok alanda yardım alabilirsiniz.

Hakan Tokgöz hakkında daha detaylı bilgi almak ve çalışmalarını inceleyebilmek için http://konyaklinikpsikolog.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden kendi alanında almış olduğu eğitimlerden başarılarına, makalelerinden, hangi alanlarda yardımcı olduğuna, EMDR ve Hipnoz tedavilerini nasıl uyguladığına kadar çok sayıda konuda bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca internet adresinin sağ kısmında yer alan ‘randevu al’ bölümünden de kısa bir süre içinde randevunuzu alabilirsiniz. Hakan Tokgöz hakkındaki tüm yorumlara da bu site üzerinden ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Aile içi sorunlarınız anında çözüme ulaşsın;

Konya psikolog alanında en iyilerinden biri olan Hakan Tokgöz, aile içi sorunlarınız için hipnoz ve EMDR tedavisi uygular. Erken yaşta yaşadığınız bazı travmalar ya da aldatılma gibi olaylar vajinismus problemi yaşamanıza neden olabilir. Bununla birlikte erken boşalma ya da cinsel isteksizlik gibi sorunlar da var olabilir. Bütün bu sorunlarınız Hakan Tokgöz yardımıyla oldukça kısa bir süre içinde çözüme kavuşacaktır. EMDR tedavisi ile beyninizde yer etmiş olan kötü anılarınızın sıradanlaşmasını ve yer değiştirmesini sağlar. Ayrıca hipnoz yöntemi ile bu anlarınızı unutmanıza ya da dert etmekten çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Sizler de en iyi Konya aile terapisti olan Hakan Tokgöz’den yardım alabilmek için hemen sitesini ziyaret edebilir, randevu alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için telefon numaralarını da arayabilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!