VeriCloud İle Kaliteli Hizmet


VeriCloud ailesi olarak; tüm iş ortaklıklarınızda ve iş alanlarınızda Salesforce ürünlerini kullanarak danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Birçok alanda iş takibi ve tasarımı yapabilme imkanı sağlayan sitemiz; kaliteli ve güvenli hizmet sağlamaktadır. 2012 yılından beri Salesforce ürünleri ile kurulum, proje geliştirme, entegrasyon ve appexchange hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler sayesinde online platformlarda satış, satış sonrası destek ve pazarlama gibi faaliyetlerinizi kolaylıkla yönetmenize yardımcı oluyoruz. Size uygun Salesforce ürünlerini keşfetmek ve incelemek için https://veri.cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

VeriCloud İle Kaliteli Hizmet

VeriCloud olarak; sizlerin online platform üzerinde kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmeti almanızı sağlıyoruz. Salesforce Sales Cloud hizmeti ile müşteri adaylarınızı ve satışlarınızı kolayca takip edebilme imkanına sahip olmanızı sağlıyoruz. Service Cloud Müşteri Destek / Hizmet Otomasyonu sayesinde müşteri destek hizmetinizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha verimli bir biçimde çalışmasını yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz ile geliştirdiğimiz tüm Salesforce ürünleri ile online platformda iş hayatınızı kolaylaştıracak ve sizlere pratik çözümler sunacak imkanları bir araya getirmekteyiz. Ayrıca işlerinizi her an ve her yerde istediğiniz cihaz üzerinden takip edebilme ve yönetebilme hizmetini de sağlamaktayız.

VeriCloud İle Tüm Destekleri Sağlayın

Firmamız; geliştirilmiş ve yenilenmiş Salesforce ürünleri sayesinde her alanda sizlere hizmet sağlayabilmektedir. Tüm iş sürecinizi tek bir platform üzerinden takip etme ve yönetme imkanının yanı sıra ihtiyaca göre değişen ürünlerimiz sayesinde kaliteli hizmet sağlamaktayız. İş ortaklarınız ile online platform üzerinden topluluk oluşturmanızın yanı sıra müşterilerinizin ihtiyaç duydukları bilgilere diledikleri zaman ulaşmalarını bu sayede ise marka bağı kurmayı başarıyoruz. Firmamız; potansiyel müşterilerinizi tespit etmekte ve firmanız ile iletişime geçtikleri andan itibaren tüm takiplerini yapmaktadır.

VeriCloud İle Online Platformun Hakimi Olun

Veri Cloud ailesi olarak; işlerinizin kusursuz bir biçimde yürümesi ve herhangi bir problem ile karşılaşmamanız adına sürekli çalışmaktayız. Online platform üzerinde tüm işlerinizi yürütebilmenin yanı sıra müşterilerinizi ve satışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sağladığımız Salesforce ürünleri ile kendi ihtiyacınıza uygun herhangi bir kurumsal uygulama geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı yerlerden gelen verilerinizi bir araya toplayan ve analiz eden yapay zeka desteği ile kaliteli ve kusursuz hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!