Webrazzi Summitin ilk konuşmacıları belli oldu


Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit, bu yıl iki gün olarak 21-22 Ekim tarihlerine gerçekleşecek. Hazırlıklarına tam gaz devam ettiğimiz Webrazzi Summit’te bu yıl sizi birçok süprizle karşılayacağız.

Geçmiş senelerde birçok önemli ismi ağırladığımız Webrazzi Summit’te bu yıl da birbirinden önemli isimleri ağırlayacağız.

Konuşmacı görüşmelerimiz sürekli olarak devam ederken, kesinleştirdiğimiz ilk konuşmacılarımızı sizlerle paylaşmak istedik. Yabancı birçok önemli girişim ve yatırım şirketinin temsilcileriyle birlikte çok önemli Türk konuşmacılarımız da bizlerle birlikte olacaklar.

Webrazzi Summit 2015’in kesinleşen konuşmacıları; 41?29! Kurucu Ortağı Alemşah Öztürk, GP Bullhound Direktörü Ali Dağlı, Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırım firmalarından Greylock Partners’in ortaklarından Brendan Baker, Aslanoba Capital Kurucu Ortağı Cankut Durgun, dünyanın en önemli girişim hızlandırma programlarından Y Combinator Ortağı Dalton Caldwell, mynet Grup Kurucu ve Başkanı Emre Kurttepeli, Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, Wired dergisi ve Web 2.0 Summit konferanslarının kurucusu şimdi de NewCo’nun kurucu ve CEO’su olan Silikon Vadisinin en önemli isimlerinden John Battelle, Evernote COO’su Linda Kozlowski, SadeceHosting’i Telecity Grup’a sattıktan sonra yatırımcı şapkası takan Selçuk Saraç, Markafoni’nin ardından Girişimcilik Vakfı ve Afra G3 ile devam eden Sina Afra, IEG’de İnternet ve Teknoloji Yatırımlarından Sorumlu Stefan Heilmann ve GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi oldular.

Webrazzi Summit 2015 Konuşmacıları

Alemşah Öztürk – 41? 29!

Ali Dağlı – GP Bullhound

Brendan Baker – Greylock Partners

Cankut Durgun – Aslanoba Capital

Dalton Caldwell – Y Combinator

Emre Kurttepeli – mynet Grup

Hasan Aslanoba – Aslanoba Capital

John Battelle – NewCo

Linda Kozlowski – Evernote

Selçuk Saraç

Sina Afra – Afra G3

Stefan Heilmann – IEG

Stefano Maruzzi – GoDaddy

Webrazzi Summit ilk kez bu sene 2 gün olarak düzenlenecek

Bu sene altıncısı düzenlenecek olan Webrazzi Summit, sizlerden de bir istek olarak sıklıkla duymaya alışık olduğumuz gibi, bu sene 2 gün sürecek.

İki binin üzerinde katılımcıyla yüze yakın konuşmacıyı ağırlamaya hazırlanan Webrazzi Summit 2015’te iki gün boyunca internet yatırımcılığından girişimciliğe, e-ticaretten dijital pazarlama ve reklamcılığa kadar çok sayıda konu başlığı ele alınacak.

Webrazzi Summit 2014’ten bazı görüntüleri sizler için derlediğimiz konferans videomuzda aşağıda izleyebilirsiniz. Ek olarak Webrazzi Summit 2014 konferansının, yani geçen senenin, konuşmacılarına, programına ve 2 farklı salonda gerçekleşen sunumların/oturumların tamanına dilerseniz hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2015 Sponsorları

Webrazzi Summit 2015’in Elmas sponsorları geçen yıl da olduğu gibi Markafoni ve Turkcell oldular. Platin sponsorlarımız mynet ve TEB, Altın Sponsorlarımız CrenvoİK, Genesys ve metrics34, Gümüş sponsorlarımız ise Digitouch, Kariyer.net ve Kliksa.com oldular. Tüm sponsorlarımıza konferansa verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Sponsor olmak için hemen bize ulaşın!

Webrazzi Summit’in bu sene de çok değerli sponsorları var ve halen birçok firma ile de sponsorluk görüşmeleri devam ediyor. Eğer şirketinizin Webrazzi Summit’in bir parçası olmasını istiyorsanız bize etkinlik@webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sınırlı kapasiteyle 1 bilet fiyatına 2 bilet fırsatı!

Aşağıda yer alan form üzerinden Webrazzi Summit 2015 için biletinizi hemen satın alabilirsiniz. Kısıtlı bir kapasiteyle şimdilik yayında olan 1 bilet fiyatına 2 bilet fırsatından yararlanmak için acele etmenizi öneriyoruz.

This page requires frame support. Please use a frame compatible browser to see the amiando ticket sales widget.Try out the online event registration system from amiando.

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!