Webrazzi’nin 2016 senesi konferans takvimi belirlendi, VIP Pass satışa çıktı


Webrazzi 2016 senesi konferans takvimi belli oldu!

Artık alışık olduğunuz gibi; senede bir sefer tertip ettiğimiz Webrazzi Summit ile internet/teknoloji dünyasını ayağa kaldırdığımız konferansımızın dışında E-Ticaret, Mobil, Dijital ve Finansal Servisler dikeylerinde de tesirli tematik konferanslara imzalıyoruz.

Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene da 2 gün olarak gerçekleşecek olan Webrazzi Summit 2016; sadece Türkiye değil yakın coğrafya için teşebbüsçülük ve teknoloji alanında sanki bir şenlik havasında geçecek. 2016 içerisinde Webrazzi Summit’e ek olarak Mart ayında E-Ticaret, Nisan ayında Mobil, Mayıs ayında Dijital ve Aralık’ta da Finansal Servisler dikeylerinde birer günlük  konferanslar ile mevzubahis pazarların oyuncularını bir araya getireceğiz.

Webrazzi 2016 Konferansları; Webrazzi E-Ticaret’16 – 9 Mart 2016 – Point Hotel Barbaros Webrazzi Mobil’16 – Nisan 2016 – Point Hotel Barbaros Webrazzi Dijital’16 – 25 Mayıs 2016 – Point Hotel Barbaros Webrazzi Summit 2016 – 18 ve 19 Ekim 2016 – Wyndham Grand İstanbul Levent Webrazzi Finansal Servisler’16 – 7 Aralık 2016- Point Hotel Barbaros 2016 seneninde tertip edeceğimiz tüm konferanslara katılmanın en kolay ve en uygun yolu: Webrazzi VIP Pass

Öncelikle geçen sene hayata geçirdiğimiz ve fazlasıyla alaka gören Webrazzi VIP Pass‘i 2016 senesi için de devreye aldık. 2016’da tertip edeceğimiz tüm bu konferanslara katılma hakkı ele geçirmek için hemen şimdi vip.webrazzi.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi VIP Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim ücreti 1.650 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim ücreti 1.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

Şayet siz de 2016 yılında tertip edeceğimiz tüm konferanslara katılmak istiyorsanız hemen şimdi Webrazzi VIP Pass’inizi satın alabilirsiniz. Tüm ayrıntılar ve online ödeme veyahut havale formu için; vip.webrazzi.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Webrazzi VIP Pass ve konferanslarımızla ilgili rastgele bir konuda bize erişmek için etkinlik@webrazzi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en tesirli internet konferanslarına destekçi olmak ister misiniz?

Şayet tematik konferanslarımız veyahut Webrazzi Summit’e destekçi olmak istiyorsanız konuyla alakalı özel olarak hazırladığımız iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Dilerseniz etkinlik@webrazzi.com adresinden de dolaysız olarak bize erişebilirsiniz.

Konferanslarımızla alakalı gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?

Şayet konferanslarımızla ilgileniyor ve gelişmeleri sizinle de paylaşmamızı istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurabilir veyahut webrazzi.com/etkinlik-iletisimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

!function(){window.mc4wp||(window.mc4wp={listeners:[],forms:{on:function(n,w){window.mc4wp.listeners.push({event:n,callback:w})}}})}();

İsminiz-Soyadınız:

E-Posta Adresi:

9 Mart Çarşamba günü Webrazzi E-Ticaret’16 konferansımızda görüşmek üzere! 😉

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!