Wolfteam Hile


Wolfteam dendiğinde akla gelen, gözde canlanan birkaç farklı durum vardır. Kurtlarla insanların savaştığı, çeşitli silahların ve görünümlerin olduğu oldukça çekici bir imaj yaratmış durumda. Bir de çoğu oyuncunun aşina olduğu ve asla vazgeçemediği Wolfteam hileleri var. Popülerliğini her zaman koruyan bu hileler kolaylıkla oyuncuların eline geçiyor ve çılgınca kullanılıyor. Çoğunluk hack açmadan Wolfteam dahi oynamıyor. Bir de hilelerden nefret eden kesim var. Sırf bununla baş edemedikleri için oyunu bırakan ve farklı oyunlara yönelen kişi sayısı çok yüksek. Kendine özgü bir temaya sahip, gerçekten büyük değer görebilecek bir yapım olmasına rağmen, oyun içerisindeki hileleri engelleyememenin cezasını çekiyor. Gerçekten yazık edilen yapımlar arasında demek yanlış olmaz. Oyun hakkında çeşitli platformlardan yorumlar okumak isterseniz eksisozluk wolfteam fena bir kaynak olmayacaktır.

Wolfteam Hileleri ile Mücadele Edilmiyor Mu?

Kesinlikle mücadele edilmeye çalışılıyor. Yapımcı firma, oyunu kısa aralıklarla yenileyerek o anda piyasada bulunan tüm hack yazılımlarını etkisiz hale getiriyor. Tamamı etkisiz hale geldiği için kısa bir süre tamamen hileden arınmış bir Wolfteam oynamak mümkün hale geliyor. Gerçekten oyuna bağlı olan ve üçüncü parti hile programlarından uzak duran oyuncular bu süreçte bol bol oynamaya çalışıyor. Çünkü kısa bir sürenin ardından hileler piyasaya sürülmeye başlanıyor. Piyasa demişsem, ücretli olduklarını sanmayın. Bedava Wolfteam hileleri dağıtımı devamlı sağlanıyor. Oyuncuların çoğu Wolfteam hileleriyle oynadığı için büyük bir beklenti var. Beklentinin kaynağı gençler teknolojiye de hakim olduğu için hileler ortaya çıktıktan sonra çok kısa sürede yayılıyor.

Wolfteam, hileler ile mücadele etmek için Xigncode ismi verilen bir koruma önlemiyle çalışıyor. Yeterli mi diyecek olursanız maalesef kesinlikle hayır. Zaman zaman Wolfteam log hatası ismi verilen hatalarla hile kullanıcılarını oyundan atıyor. Maalesef bu sistem de içerisinde pek çok problem barındırıyor. Pek çok Wolfteam hilesi Xigncode şeklinde anılan önleme karşın çalışmaya devam ediyor. Bu da yetmezmiş gibi hile dahi kullanmayan oyuncular bilgisayarlarında yer alan masum bir program sebebiyle oyundan atılabiliyor. Anlayacağınız pek sağlıklı çalışan bir sistemden bahsetmek mümkün değil. Wolfteam hileleri log vermeyen şeklinde ayarlanabiliyorsa bu sistemin ne anlamı kalıyor? Anlamak güç. Ya geliştirilmesi ya da kaldırılması ve yeni önlemler alınması gerekiyor.

Wolfteam Hileleri Nereden İndiriliyor?

Gerçekten sağlam bir kaynak olmadan on binlerce oyuncunun hilelere hemen ulaşması imkânsız görünüyor. Lakin şu gerçek ki teknolojinin hızıyla tüm imkansızlar mümkün hale gelebiliyor. Woflteam hileleri için de bu durum mevcut. Çeşitli internet siteleri, doğrudan buna yoğunlaşmış durumda. Bazıları pek çok oyuncunun birbirine yardım ettiği bir platform şeklinde bazıları yöneticilerin kullanıcılara hile dağıttığı siteler. Ortalama bir internet kullanıcısı wolfteam hile araması yaptığında karşısına onlarca kaynak çıkar ve istediğini seçip kullanabilir. Bilgisayarın güvenliğini bir parça riske atar ancak doğru kaynaklar tercih edildiğinde herhangi bir sorun yaşamadan oyuncular istedikleri hileye kavuşmuş olur.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!