Yazılım ve Teknoloji Zirvesi ’15 | IEEE Çukurova


IEEE ÇUKUROVA Öğrenci Kulübü olarak geçen yıl büyük bir başarı ile düzenlediğimiz  tarafından her sene başarıyla düzenlenen Yazılım ve Teknoloji Zirvesi, 1-2 Aralık 2015 tarihlerinde Mithat Özsan Amfisi’nde düzenleniyor. Toplamda 10 oturumluk bir organizasyon olacak olan Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’15, tüm Çukurova Üniversitesi ve diğer üniversite öğrencilerine hitap eden halka açık ücretsiz bir etkinliktir.

Yazılım ve bilişim sektöründe öncü firma ve kamu kuruluşlarını, girişimcileri ve tanınmış isimleri öğrencilerle bir araya getirecek olan bu organizasyon,öğrencilerin giderek daha da büyüyen yazılım ve teknoloji sektörleri hakkında bilgi edinmelerini, yazılım ve teknoloji ile ilgili teknik çalışma ve araştırma çalıştırmaları için zemin oluşturmasını sağlayarak öğrencilerde kariyer bilincinin gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’15 kapsamında, firma temsilcileri ve sektörün önemli isimleri tarafından verilecek olan seminerlerde, yazılım dünyasında önemli yerlere sahip programlama dilleri, mobil uygulama, oyun programcılığı, sosyal medya, sanal pazarlama, girişimcilik, bilişim güvenliği gibi pek çok sektör hakkında bilgi edinme şansı bulacaklardır. Bu çalıştaylar ile konuşmacılar ve katılımcılar arasında bilgi ve fikir alışverişi gerçekleşmesi amaçlanmaktadır. Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleşecek ve odak noktasında öğrencilerin yer aldığı etkinlikte, öğrenciler fuaye alanını aktif olarak kullanarak katılımcı firmalarla birebir görüşme ve kafalarındaki sorulara cevap bulma şansı yakalayacaklardır. Ayrıca katılımcılar, seminer ve workshop aralarında fuaye alanına kurulan çeşitli platformlarla eğlenme ve dinlenme şansı bulacaklardır.

Etkinlik programına ve detaylı bilgilere www.cukurovaytz.org adresinden ulaşabilirsiniz.

IEEE Çukurova Facebook sayfamız:fb/IEEE.Cukurova

IEEE Çukurova Twitter:@IEEECukurova

IEEE Çukurova Instagram: ieeecukurova

IEEE Çukurova Youtube : IEEECukurova

www.cuieee.org

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!