Yeni Sezona Yeni Modeller Sade Kravat’tan


Sizin için en doğru kravatı seçmek, kelimenin gerçek anlamıyla bir sanattır. Bir kravat sizin hakkınızda çok şey söyleyebilir ve kişiliğiniz hakkında başkalarına pek çok ipucu verir. Bir kravat seçerken, en iyi tercihi yapmak için bazı hususları göz önünde bulundurmak gerekir. Bazı örnekler verecek olursak:

  1. Önce, kravatın şekli ve boyutu hakkında karar vermeniz gerekir. Çoğunlukla standart uzunluk ve genişlik en güvenilir tercih olacaktır. Kravatınızın ucu kemer tokasının tepesine gelmemelidir. Klasik kravat ve ince kravat gibi modeller, bazı özel imajlar oluşturur ve yalnızca bu imajı vermek istediğinizde kullanmanız tavsiye edilir. Klasik kravat modelleri ağırbaşlı ve güvenilir, ince kravat modelleri ise dinamik ve sportif bir imaj çizer.
  2. ıkinci olarak, kravatın kumaşını dikkate almanız gerekir. En iyi kravat kumaşları ipek, yün ve kaşmir gibi doğal malzemelerden yapılır. Ancak suni kumaştan üretilen mikro kravat gibi modellerin de çeşitli avantajları vardır. Doğal kumaşlar sürekli kullanıma uygun değildir ve kısa süre içinde yıpranabilir. Temizliği de özel şekilde yapılmalıdır. Mikro kravat modelleri ise düzenli kullanıma uygundur ve çamaşır makinesinde dahi yıkanabilir.
  3. Kravatın yapısı da önem taşır. Kravatı bir masaya yatırın ve simetrik olup olmadığını kontrol edin. Kravatta herhangi bir gevşek parça olup olmadığını da kontrol etmeniz gerekir. Hafifçe çekiştirerek, renk, desen ve kumaşında istenmeyen bir değişiklik olmadığından da emin olmanız önem taşımaktadır.

Elbette, daima özgün, özel ve orijinal tasarımlara sahip erkek kravat modelleri tercih etmeniz gereklidir. Kravat hemen her erkek tarafından kullanılan bir aksesuar olduğundan, fark yaratmak için tarz kravat modelleri kullanmanız gerekir. Yeni sezon kravatlar modelleri, bu bakımdan en güvenilir tercihiniz olacaktır. Her sezondan önce yeni sezon kravat modelleri koleksiyonunu uygun fiyatlarla ve sınırlı sayıda satışa sunan Sade Kravat, bu bakımdan her sezon yeni kravatlar kullanmanızı sağlamaktadır. Kravatlarımız kargo ile adresinize dek teslim edilmekte olup, kapıda ödeme yapmanız mümkündür. Sade Kravat, yeni sezon kravat modelleri için size gereken tek adrestir. www.sadekravat.com

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!